Popmuzikos žvaigždė Anne-Marie prisipažįsta, kad karantino metu, apsilankymas pas terapeutą pakeitė jos gyvenimą

Neseniai antrąjį albumą "Therapy" išleidusi dainininkė, dainuojanti dainą "Birthday", pasirodė "Sunday Brunch" laidoje per "Channel 4" ir papasakojo, kaip pagalbos ir muzikos derinys padėjo jai išgyventi pandemiją.

Ji pasakojo: "Ji sakė, kad, kai buvo ištikima šiai grupei, ji patyrė daug džiaugsmo, o tai, kad ji išliko, buvo labai naudinga: "Muzika yra terapija daugeliui žmonių, ji padeda žmonėms įveikti situacijas ir panašiai''.

"Aš išgyvenau tikrai blogą gyvenimo etapą per uždarymą ir tiesiog turėjau su kuo nors pasikalbėti.

"Iš tikrųjų išbandžiau terapeutą maždaug prieš trejus ar dvejus metus, bet nejaučiau jokio ryšio. Todėl manau, kad antrą kartą, kai jaučiausi labai prislėgta, pagalvojau: "Na, juk jau esu bandžiusi anksčiau".

Anne - Marie per visą savo karjerą atvirai pasakojo apie savo kovą su psichikos sveikata, įskaitant stiprų nerimą, dėl kurio ji bijojo išeiti iš namų.

Ji pridūrė: "Pirmiausia apie tai ir pagalvojau. Tada mano vadovas pasakė: "Galbūt tai tiesiog netinkamas žmogus", todėl pabandžiau dar kartą ir, laimei, sutikau šią moterį, ir ji nuoširdžiai pakeitė mano gyvenimą - pakeitė mano smegenis.

"Prieš tai, kai susiradau tikrą terapeutą, tai man buvo kaip rašymas, nes niekada nerašiau dienoraščio naktimis, niekam nesakiau, kaip iš tikrųjų jaučiuosi, ir net nesuvokdama, kad tai perteikiu muzikoje."

Antrasis Esekso žvaigždės albumas yra kol kas didžiausia jos sėkmė - jis užėmė antrąją vietą topuose po to, kai jos debiutinis albumas "Speak Your Mind" 2018 m. oficialioje albumų topo viršūnėje užėmė trečiąją vietą.

Trisdešimtmetė dainininkė susivienijo su "Little Mix" ir sukūrė naujausią singlą "Kiss My (Uh Oh)", kuris šiuo metu užima 17 vietą topuose.

Anne - Marie sakė, kad grupė dažnai kalbėjosi apie bendradarbiavimą.

Ji sakė: "Kiekvieną kartą, kai matydavomės festivaliuose ir panašiai, kalbėdavome apie bendradarbiavimą ir taip ilgai bandėme, siuntinėjome dainas pirmyn ir atgal, bet taip ir neradome.''

"Kai sudarinėjau šio albumo dainų sąrašą, "Kiss My (Uh Oh)" buvo solinė daina ir aš tiesiog jos klausiausi ir galvojau: "Ne, jos turi būti jame".

"Taigi nusiunčiau joms ją ir, laimei, jiems patiko, tada jie ją įrašė, patobulino ir ji tapo singlu".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder