Pora buvo šokiruota sužinojusi, kad jų santuoka, kainavusi dešimtis tūkstančių eurų, buvo "netikra": jie atsidūrė sunkioje padėtyje

Pora papasakojo, kaip išleido 30 000 dolerių vestuvėms, tik sužinojo, kad jos nebuvo "tikros", nes juos sutuokęs tarnautojas - nuotakos senelis - po vestuvių ceremonijos pamiršo atsiųsti santuokos liudijimą, - rašo thepostedia.com.

Madalyn Boucher iš JAV Ohajo valstijos gruodžio 9 d. "TikTok" vaizdo įraše atskleidė, kad po vestuvių jos senelis - ceremonmeisteris - neišsiuntė santuokos liudijimo tinkamam teismui, todėl jis negalioja, rašo dailymail.co.uk.

Išgėrusi taurę burbuliukų nervams nuraminti, ji paaiškino: „Oficialiai mes nesame susituokę. Vestuvėms išleidome 30 000 dolerių, bet tai tebuvo suš****s žmonių susibūrimas.

Dabar mes turime eiti į teismą ir vėl tuoktis“.

Pirmasis M. Boucher „TikTok“ vaizdo įrašas, kuriame ji pasakojo apie neišsiųstą santuokos licenciją, jau yra peržiūrėtas daugiau nei 1,5 milijono kartų.

M. Boucher sakė, kad šią klaidą pastebėjo tik tada, kai savo vyrą Billą Smitley norėjo įtraukti į savo „Tricare“ sveikatos draudimą, kuris jai priklauso dėl ne visą darbo dieną trunkančios karinės tarnybos.

M. Boucher, suradusi dokumentus, pamatė, kad santuokos licencija nebuvo išsiųsta.

Kai kuriose JAV valstijose santuokos licenciją reikia išsiųsti paštu arba grąžinti jį išdavusiai apylinkės įstaigai.

Parodžiusi dokumentą į kamerą, ji sušuko: „Tai tas dokumentas, kurį ceremonijos vedėjas turėjo nusiųsti testamentų teismui, kad šis įteisintų mūsų santuoką.

Jo galiojimas baigėsi prieš devynias dienas“.

Vėliau paskelbtame vaizdo įrašee M. Boucher nurodo, kad tai buvo pirmoji santuokos ceremonija, kuriai vadovavo jos senelis, ir kad jo kaltinti nereikėtų.

M. Boucher teigė, kad sužinojusi apie šią klaidą, ji suteikė Billui galimybę ją palikti, „nes tai galėjo būti pačios pigiausios skyrybos“, bet, laimei, jis nusprendė to nedaryti ir pasiliko su ja.

Nepaisant to, kad jų santuokos licencijos terminas pasibaigė prieš dešimt dienų, teismas padarė išimtį ir įteisino jų santuoką.

Kai kurie komentatoriai teigė, kad panašiai buvo nutikę ir jiems, o Karen Vitulli parašė: „Taip nutiko ir man, bet apie tai sužinojau tik po 14 metų“.

Akawigles pridūrė: „Galėjo būti ir blogiau. Tai, kad mano dėdė (sutuokęs mano mamą ir tėtį) nepateikė dokumentų, mama sužinojo tik po daugiau nei 30 santuokos metų“.

Kiek vėliau M. Boucher socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė naujas nuotraukas, kuriose buvo užfiksuota jos antroji vestuvių ceremonija. „Antrasis bandymas“, – parašė ji su daugybe šypsenėlių.

Pora susižadėjo 2020 metų gruodžio 6 dieną. M. Boucher pasakojo, kad Billas jai pasipiršo, kai jie užmiestyje vaikštinėjo su šunimi.

o

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder