Praėjus metams Billas Gatesas prabilo apie romaną ir kodėl išsiskyrė su žmona

Kodėl Billas Gatesas išsiskyrė su žmona? Milijardierius prabilo apie gandus apie romaną.

Praėjus metams po skyrybų "Microsoft" įkūrėjas Billas Gatesas atvirai papasakojo apie išsiskyrimą su buvusia žmona Melinda ir prisipažino, kad "sukėlė skausmą", kai buvo paklaustas apie gandus apie romanus santuokos metu.

Billas Gatesas interviu BBC laidai "Today" atvirai papasakojo apie išsiskyrimą su buvusia žmona Melinda French Gates.

Billas ir Melinda apie savo skyrybas paskelbė praėjusiais metais bendrame pareiškime, kurį abu paskelbė socialiniame tinkle "Twitter": "Po ilgų apmąstymų ir ilgo darbo prie mūsų santykių priėmėme sprendimą nutraukti santuoką".

Pora kartu buvo 27 metus, per tą laiką susilaukė trijų vaikų, taip pat įkūrė Billo ir Melindos Geitsų fondą - vieną didžiausių pasaulyje ne pelno siekiančių organizacijų.

Kalbėdamas apie skyrybas, milijardierius sakė: "Mano gyvenimas labai pasikeitė. Mano vaikai išėjo iš namų, paskutinis prieš metus išvyko į koledžą. Skyrybos yra labai sunkios. Tai buvo sunkūs metai."

Jų skyrybos dar labiau paskatino gandus apie abejotiną Billo elgesį santuokos metu, tačiau dabar milijardierius dar labiau atsivėrė ir papasakojo, kas nutiko tarp jo ir buvusios žmonos.

Billas ir Melinda Gatesai išsiskyrė pradėjus sklisti gandams, kad Billas apgaudinėjo savo žmoną.

Paklaustas, ar per 27 metus trukusią santuoką su Melinda buvo neištikimas, Billas atsakė: "Aš tikrai padariau klaidų ir prisiimu atsakomybę", - atsakė Billas.

Jis pridūrė: "Esu atsakingas už tai, kad sukėliau daug skausmo savo šeimai. Tai buvo sunkūs metai. Gerai jaučiuosi, kad dabar visi judame į priekį."

Tačiau paprašytas plačiau panagrinėti gandus apie nesantuokinį romaną, jis atsisakė, sakydamas: "Nemanau, kad šiuo metu gilintis į detales yra konstruktyvu, bet taip, aš sukėliau skausmą ir dėl to jaučiuosi siaubingai."

Po skyrybų kalbėdama apie gandus apie romaną televizijai CBS Melinda sakė: "Tai nebuvo viena akimirka ar vienas konkretus dalykas, kuris nutiko. Tiesiog atėjo toks momentas, kai buvo pakankamai daug, kad supratau, jog tai nėra sveika, ir negalėjau pasitikėti tuo, ką turėjome."

Nuo praėjusių metų gegužės mėnesio, kai pora paskelbė apie išsiskyrimą, abu viešai prabilo apie savo skyrybas, tačiau jų nuomonės, atrodo, skiriasi.

Duodamas interviu laikraščiui "The Times" Billas sakė: "Aš to nekeisčiau. Žinote, aš nesirinkčiau vesti kito žmogaus".

Jis taip pat kalbėjo apie tai, kad džiaugiasi, jog vis dar dirba su buvusia žmona, ir paaiškino, kad juos sieja "itin svarbūs, sudėtingi ir artimi santykiai".

Tačiau duodama interviu CBS Melinda sakė, kad nors ji ir Billas palaikė "draugiškus santykius", ji nelaiko jų "draugais".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder