Princas Harry gavo 10 mln. JAV dolerių vertės pasiūlymą filmuotis pornografinėje juostoje

Princas Haris sako, kad spauda iš rūmų gavo "bjaurių, siaubingų" istorijų

(1)

Princas Harry paaiškina, kodėl naujoje knygoje Williamą vadina "aršiausiu priešininku, - skelbia edition.cnn.com.

Princas Harry sekmadienį CBS laidai "60 Minutes" sakė, kad "kurį laiką" nekalbėjo su savo broliu princu Williamu, duodamas antrąjį iš dviejų svarbių interviu prieš pirmadienį pasirodant jo memuarams "Spare".

Sasekso kunigaikštis sakė Andersonui Cooperiui, kad "šiuo metu" nesikalba su Velso princu, "bet tikiuosi, kad mums pavyks rasti ramybę", - sakė jis.

Tai buvo interviu su ITV žurnalistu Tomu Bradbiu prieš, tikėtina, sprogstamą savaitę britų karališkajai šeimai, kai bus išleisti Hario memuarai.

Princas Haris taip pat pasakė Cooperiui, kad "jau kurį laiką" nekalbėjo su savo tėvu, karaliumi Karoliu III, ir pridūrė, kad "kamuolys yra jų pusėje", kai buvo paklaustas apie galimybę šeimai susitaikyti po Harry plačiai nuskambėjusių atskleidimų.

Bakingamo rūmai ne kartą atsisakė komentuoti būsimos princo Harry memuarų knygos turinį, į kurią nuo praėjusios savaitės nutekėjo informacija apie kai kuriuos prieštaringiausius jo teiginius.

CNN nematė knygos egzemplioriaus, bet paprašė leidyklos "Penguin Random House" išankstinio egzemplioriaus.

Naujausiuose interviu rašytojas aptaria daugybę temų - nuo jo motinos, Velso princesės, mirties, nusivylimo britų spauda, elgesio su žmona, Sasekso kunigaikštiene Meghan, iki vėlesnių nesutarimų su šeima po vedybų.

Interviu paruošė dirvą virtinai atskleidimų, kurie, kaip tikimasi, bus paskelbti pirmadienį, nes princas Harry ir toliau priešinasi tam, ką jis vadina "institucija", siūlydamas atvirai pažvelgti į susvetimėjusios šeimos vidų.
Harry ir Williamo santykiai

Nepaisant pašlijusių abiejų brolių santykių, princas Harry pasakė Cooperiui, kad "labai myli Viljamą".

"Mes su broliu mylime vienas kitą. Aš jį labai myliu", - sakė Sasekso kunigaikštis. "Tarp mūsų abiejų buvo daug skausmo, ypač pastaruosius šešerius metus".

Jis pridūrė, kad niekuo, ką parašė, "niekada nesiekė įskaudinti mano šeimos".

"Tačiau jis pateikia išsamų situacijos, kaip mes augome, vaizdą, taip pat užgniaužia mintį, kad mano žmona kažkokiu būdu sugriovė šių dviejų brolių santykius", - sakė princas Harry.

Knygos pavadinimas "Spare" yra nuoroda į "įpėdinį ir spare" - Jungtinėje Karalystėje vartojamą posakį, kuris reiškia, kad norint paveldėti aristokratišką titulą reikia susilaukti vaiko.

Harry buvo kitas eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po Viljamo, kol gimė Viljamo vaikai - dabar jis yra penktas paveldėjimo eilėje.

Įtempti brolių santykiai buvo dažna tema nutekintose knygos ištraukose ir Hario interviu žiniasklaidai, kurie atskleidė gilius nesutarimus tarp brolių ir seserų.

Bene labiausiai uždegantis atskleistas faktas buvo princo Harry tvirtinimas, kad 2019 m. per ginčą dėl žmonos jis susimušė su Velso princu, kaip aprašė skaitydamas ištrauką iš savo memuarų knygos per ITV sekmadienį.

Princas Harry sakė, kad jo brolis niekada nebandė atkalbėti jo nuo santuokos su Meghan, tačiau išreiškė tam tikrą susirūpinimą ir pasakė jam: "'Tau bus labai sunku', - prisiminė princas Harry per interviu su Bradby.

"Aš iki šiol iš tikrųjų nesuprantu, apie kurią dalį jis kalbėjo", - tęsė princas Harry. "Galbūt jis nuspėjo, kokia bus britų spaudos reakcija".

Harry santykiai su rūmais ir britų spauda

Interviu ir ištraukose iš savo memuarų, kuriomis pasidalijo ITV, Sasekso kunigaikštis kalbėjo apie tai, kad nesutarimus jo šeimoje pakurstė Bakingamo rūmų ir žiniasklaidos santykiai.

"Kalbame ne tik apie šeimos santykius, bet ir apie antagonistą, kuris yra britų spauda, konkrečiai bulvariniai leidiniai, norintys sukelti kuo daugiau konfliktų", - sakė princas Harry Bradby.

"Liūdniausia, kad tam tikri mano šeimos nariai ir jiems dirbantys žmonės yra to konflikto bendrininkai."

Jis taip pat pareiškė, kad "karališkojo šaltinio" "nutekinimas" ir "pasodinimas" spaudai "nėra nežinomas asmuo, tai rūmai specialiai informuoja spaudą, bet slepia savo pėdsakus, nes yra neįvardyti".

Princas Haris pridūrė, kad, jo nuomone, "tai gana šokiruoja žmones.

Ypač kai supranti, kiek rūmų šaltinių, rūmų vidinių asmenų, aukštų rūmų pareigūnų, kiek citatų priskiriama tiems žmonėms, kai kurie bjauriausi, baisiausi dalykai buvo pasakyti apie mane ir mano žmoną, visiškai pritariant rūmams, nes tai sklinda iš rūmų, ir tie žurnalistai tiesiog šaukštu buvo maitinami tuo pasakojimu, niekada nesikreipiant į mus, niekada nematant ir neapklausiant kitos pusės."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder