Princas Harry ir Meghan Markle turės "problemų" augindami Archie?

Ekspertas teigia, kad princas Harry ir Meghan Markle turės "problemų" augindami Archie kaip privatų pilietį. Archie Harrisonui vos trys mėnesiai, o princas Harry ir Meghan Markle jau sulaukia daugybės kritikos dėl to, kaip jį augina, - skelbia cheatsheet.com.

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotr.

Britų visuomenė kaip mokesčių mokėtojai jie iš esmės finansuoja karališkosios šeimos gyvenimo būdą, pavyzdžiui, kai sumokėjo milijonus Sasekso kunigaikščiui ir kunigaikštienei už jų prabangių namų Frogmore Cottage pertvarkymą.

Štai kodėl kilo toks triukšmas, kai Meghan Markle norėjo išlaikyti paslaptyje Archie gimimo duomenis.

Ir kai ji ir princas Harry delsė paviešinti naujagimio nuotraukas, kai surengė privačias krikštynas, ir kelis kartus po to, kai jie neskelbė naujienų apie tautos numylėtinį naujagimį.

Kas toliau nutiks Arčiui Harisonui? Matyt, ne visai tai, ko nori pora.

Karališkasis ekspertas sakė, kad princas Harry ir Meghan Markle ir toliau konfliktuos su žiniasklaida

Iš dalies problema, kiek atskleisti apie savo brangų vaiką, kyla dėl Meghan Markle, kuri galbūt yra aktorė, pripratusi prie kamerų, bet nėra pripratusi prie beprotiško karališkojo gyvenimo stebėjimo.

Tačiau visiems, kurie norėtų kaltinti Markle, kad ji pakeitė princą Harry į blogąją pusę, svarbu prisiminti, kad jis visada turėjo sudėtingus santykius su paparaciais.

Juolab kad jis kaltina juos nužudžius jo motiną.

Karališkosios šeimos ekspertas Richardas Fitzwilliamsas neseniai pareiškė, kad Sasekso kunigaikščiui ir kunigaikštienei bus neįmanoma suteikti sūnui Archie Harrisonui normalų auklėjimą.

Jis sakė, kad visada bus "problema" išlaikyti jį nuošalyje nuo dėmesio.

"Tai tikras auksinės žuvelės dubuo. Bet kuris karališkosios šeimos narys tikisi visuotinio susidomėjimo", - "Express" sakė Fitzwilliamsas. "...Tai yra labiausiai pasaulyje žinoma karališkoji šeima, susidomėjimas yra ne ką mažesnis nei fenomenalus ir visada toks bus."

Arčis negali būti privatus pilietis, bent jau ne taip, kaip jie nori

Karališkosios šeimos gerbėjai jau gali pasakyti, kad princas Harry ir Meghan Markle nori suteikti savo sūnui normalų gyvenimą, kiek tik gali.

Tačiau norėdami tai padaryti, jie pykdo ir atstumia savo gerbėjus, kurie, kaip jie tikisi, taip pat parems jų propaguojamus labdaros tikslus.

Atrodo, kad rasti pusiausvyrą yra neįmanoma.

Archie ateitis neaiški

Praėjo tik keli mėnesiai nuo tada, kai Sasekso hercogas ir hercogienė susilaukė kūdikio, ir suprantama, kad jų noras jį apsaugoti yra stiprus. Tačiau laikui bėgant jie gali atsipalaiduoti nuo kontrolės ir leisti Archie įgyvendinti savo likimą karališkojoje šeimoje.

"Be jokios abejonės, manau, kad ateityje Archie pats turės nuostabią galimybę tapti žmogumi, kuris gali labai daug duoti labdaros srityje", - sakė Fitzwilliams.

"Aišku, mes nežinome, ką jis darys, ir nežinome, kokie yra jų planai jo atžvilgiu.

Be to, dar daug ką turime sužinoti, kiek tai susiję su mecenatyste ir kiek tai susiję su kelionėmis į užsienį."

Jei jis bus panašus į savo tėvus, jo šansai paveikti pasaulį teigiama linkme yra gana dideli. Bus įdomu stebėti, kaip visa tai klostysis laikui bėgant.

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotr.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder