Vakarėlyje tūkstančius iššvaistęs princas Harry išvyko nesusimokėjęs

Princas Harry sako, kad po princesės Dianos mirties jo niekas nepalaikė

(3)

Vakar Netflix kanale įvyko naujojo princo Harry serialo premjera, kuriame jis padarė nemažai skandalingų pareiškimų. Sasekso kunigaikštis vėl kaltina karališkosios šeimos narius, sakydamas, kad nesulaukė paramos nuo pat savo motinos, princesės Dianos, mirties 1997 metais.

Be to, jis sako, kad niekas jo nepalaikė, kai jis grįžo namo su potrauminio streso sutrikimu po tarnybos Afganistane.

Tai jis atskleidė savo naujajame "Netflix" seriale "Nenugalėtoji širdis", kurio premjera įvyko trečiadienį, rašo RageSix.

"Mane paskatino grįžimas iš Afganistano, bet viskas, kas iškilo į paviršių, buvo susiję su... 1997 m., pradedant nuo tada, kai man buvo 12 metų", - sakė Sasekso hercogas.

- Didžiausia mano problema yra ta, kad niekas iš aplinkinių negali man padėti".

"Deja, kaip ir dauguma iš mūsų, pirmą kartą apie terapiją pagalvoji tada, kai guli ant grindų embriono poza ir tikriausiai norėtum, kad su tuo būtum susitvarkęs anksčiau", - sakė jis.

Princas Harry teigia, kad jaunystėje patirtą traumą pradėjo gydyti tik sulaukęs 28 metų.

"Neturėjau jokių emocijų, negalėjau verkti, negalėjau jausti.

Tuo metu to nežinojau", - sako jis laidoje. - "Tik vėliau mano gyvenime, būdamas 28 metų, susiklostė aplinkybė, kai pradėjo lįsti pirmieji burbuliukai, o paskui staiga tarsi kas nors sukrėtė ir viskas pasidarė "puf"... ir tada prasidėjo chaosas."

Primename, kad Harry jau yra atskleidęs, jog po tragiškos Dianos mirties jo šeima neparodė jam deramos užuojautos ir paramos.

Savo skandalingoje memuarų knygoje "Spare" Haris teigė, kad jo tėvas, karalius Čarlzas III, net neapkabino jo, kai sužinojo apie tragišką Dianos žūtį automobilio avarijoje.

"Tėtis manęs neapkabino. Jis nemokėjo rodyti emocijų įprastomis aplinkybėmis, tad kaip galima buvo tikėtis, kad jis jas parodys tokioje krizinėje situacijoje?" - Haris rašė knygoje, kuri buvo išleista sausio mėnesį.

Organizatorių nuotr.

YouTube ekrano nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder