Puikus būdas prisibelsti į vyro širdį, net nereikia nieko sakyti

Užuot aiškinusios parodykite jam! Daugumoje atvejų buities darbai ir rūpesčiai gula ant moters pečių. O jeigu namuose yra vaikų, tai jūsų jaukus lizdelis gali virsti mūšio lauku. Todėl taip skaudu išgirsti iš vyro vakare garsųjį klausimą: „O ką tu darei šiandien?!“

Šios istorijos herojė praktiškai parodė savo vyrui, kuo gali pavirsti namai, jeigu ji nors vieną dieną liausis daryti savo „nematomą“ darbą.

Po patikrinimo šis darbas gali pasirodyti net labai matomas.

Vyras grįžo iš darbo mano ir pamatė, kad trys vaikai kieme – ir dar iki šiol su pižamomis. Jie žaidė purve su tuščiomis dėžutėmis nuo maisto ir visur mėtėsi šiukšlės. Žmonos automobilio durelės buvo atidarytos kaip ir namų durys.

Šuns niekur nesimatė. Prieškambaryje buvo dar didesnis chaosas. Lempa įjungta, prie vienos sienos gulėjo sulamdyti apklotai.

Organizatorių nuotr.

Motinos darbas namuose © www.needpix.com

Svetainėje veikė televizorius, įjungtas visu garsu. Ant grindų mėtėsi daugybė žaislų ir drabužių. Plautuvė buvo pilna nešvarių indų, puodų. Pusryčių likučiai gulėjo ant stalo. Šaldytuvo durys atidarytos.

Šuns maistas pabertas ant grindų. Po stalu buvo sudužusi stiklinė , o prie durų nedidelė krūvelė smėlio.

Vyras nuskubėjo laiptais į viršų, žengdamas per žaislus ir drabužių krūvas, ieškodamas žmonos. Jis bijojo, kad ji susirgo arba atsitiko kažkas rimto.

Jis pastebėjo vandenį ant grindų, kuris išbėgo pro vonios duris. Kai pažvelgė į vonią, pamatė netvarką: šlapius rankšluosčius, muilą, putas, daugybę žaislų, išmėtytų ant grindų. Išvynioto tualetinio popieriaus metrai gulėjo krūvoje, o dantų pasta buvo ištepta ant sienos ir veidrodžio.

Vyras nuskubėjo į miegamąjį. Ten jis rado žmoną, susirangiusią lovoje. Ji buvo su pižama ir skaitė knygą. Ji pažvelgė į jį ir nusišypsojo. Paskui pasiteiravo, kaip jis praleido dieną.

Vyras atrodė sutrikęs ir paklausė:

- Kas čia atsitiko?

Ji nusišypsojo ir atsakė:

- Tu kiekvieną dieną po darbo klausi manęs, ką aš veikiau šiandien?

- Taip? – pasakė vyras nepatikliai.

Žmona atsakė:

- Tai štai – šiandien aš nieko nedariau!

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder