Putino pavaldiniai persekioja buvusį Alinos Kabajevos vaikiną

Prieš susitikdama su Putinu gimnazistė Alina Kabajeva kelerius metus palaikė santykius su policijos kapitonu Davidu Museliani. Dabar jį medžioja asmeninė Rusijos prezidento saugumo tarnyba, - rašo "Daily Mail".

Buvusį policijos kapitoną Davidą Museliani Rusijos tyrimų komitetas kaltina valstybės lėšų pasisavinimu.

Rusijos tyrimų komitetui vadovauja V. Putino bendraklasis iš universiteto.

Museliani ir kiti kaltinamieji kaltinami priėmę kyšius tiekdami sniego motociklus, visureigius ir valtis Arkties apsaugos pajėgoms.

Alinos Kabajevos buvusiam vaikinui gresia kalėjimas, jei jis bus surastas ir išduotas Maskvai.

Už kaltinimus buvusiam Kabajevos meilužiui ir dar keturiems aukšto rango Rusijos saugumo pareigūnams gresia iki penkerių metų kalėjimo.

Pranešama, kad Museliani yra įtrauktas į Rusijos tarptautinį ieškomų asmenų sąrašą.

Archyvų nuotr.

Putiną nuliūdino žinia apie dar vieną Alinos Kabajevos nėštumą 

kabajeva-putinas

Nepatvirtintais duomenimis, Rusijos  prezidentas  nusiminė, kad jo meilužė pagimdys ne berniuką, o mergaitę,  -  paskelbė unian.net..

Matyt diktatorius nebenori daugiau vaikų, tuo labiau dukterų, kurių turi pakankamai.

„Jau pranešėme, kad Rusijos prezidento sugyventinė Alina Kabajeva nėščia, o vakar paaiškėjo būsimo kūdikio lytis – tai mergaitė“, – sakė šaltinis.

Informacijos šaltinis, tai tai nepatvirtinta informacija, visgi gali būti tiesa.

Pasak unian.net, slogi Putino nuotaika gali būti susijusi ne tik su pralaimimu karu, bet ir tuo, kad jo mylimoji A. Kabajeva jį išdavė

Buvusi gimnastė, Vladimiro Putino meilužė pirmą kartą buvo pastebėta viešumoje nuo tada, kai Vakarų šalys jai skyrė sankcijas už „glaudžius asmeninius santykius“ su Kremliaus lyderiu.

Sklinda gandai, kad Olimpinių žaidynių auksą laimėjusi ritminės gimnastikos atstovė Alina Kabajeva (39) su Kremliaus lyderiu turi slaptą šeimą.

Ji iki šiol nekomentavo nei sankcijų, nei savo asmeninio gyvenimo. Visai neseniai moteris buvo pastebėta Juodosios jūros kurorte Sočyje ritminės gimnastikos treniruočių stovykloje apkabinanti 28 vaikus, rašo dailymail.co.uk.

Praėjusį mėnesį jai sankcijas skyrė Didžioji Britanija, vėliau – Kanada ir ES. 

ES ją pavadino „artima Putino bendražyge“, o JAV priešinosi sankcijų įvedimui ir išbraukė ją iš balandžio mėnesio sąrašo, kad išvengtų priešingo asmeninio smūgio Kremliaus lyderiui.

Kartą Kabajeva beveik nuoga pozavo žurnalui „Maxim“, o fotografas ją apibūdino „itin seksualia moterimi“. Buvo daug pranešimų apie tai, kad ji nešiojo vestuvinį žiedą, tačiau jokių įrašų apie santuoką nebuvo. Pranešama, kad ji disponuoja Maybach limuzinų parku ir buvo pastebėta apsupta kariškių būrio.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

putinas-kabajeva

Putino pavaldiniai persekioja buvusį Alinos Kabajevos vaikiną
Kartą Kabajeva beveik nuoga pozavo žurnalui „Maxim“

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder