Remigijus Daškevičius-Remis, Karolina Meschino

R. Daškevičius-Remis prakalbo apie buvusių santykių dramą: jokių „karo kirvių“ neturiu

Atlikėjas Remigijus Daškevičius-Remis laidoje „Nepatogūs klausimai“ prakalbo apie buvusių santykių su influencere Karolina Meschino dramą. Prieš dvejus metus pramogų pasaulį sukrėtusio skyrybų skandalo atgarsiai tęsiasi iki šių dienų.

Delfi TV laidos vedėjas Rolandas Mackevičius prisiminė, kad neseniai toje pačioje laidoje dalyvavusi K. Meschino minėjo, kad nori „užkasti visus karo kirvius“ su buvusiu mylimuoju ir ramiai pasikalbėti. „Ar tavo širdis dar neužgijo?“ – klausė laidos vedėjas.

„Su žmonėmis, su kuriais pasibaigė reikalai gyvenime, aš nematau prasmės sugrįžti ir kažko ieškoti. Aš jokių karo kirvių neturiu. Aš jų net neturėjau. Su ja asmeniškai tai išvis. Kas susiję su ja, jokių karo kirvių nebuvo. Ji, jeigu nori tai „užkasti“, lai užkasa pati. Aš esu pamiršęs šitą dalyką seniai“, – kalbėjo reperis.

Paklausus, ar pyksta ant buvusio draugo Dominyko Ježerio-OG Version, R. Daškevičius teigė, kad pykčio nejaučia.

„Nelaikau pykčio. Negaliu pasakyti, kad laikau, – pyktis nuodija sveikatą.

Aš tiesiog nesidomiu per daug, nes, kaip ir sakiau, žmonės, su kuriais esame nesutarę praeityje ar man nepatiko kažkokie poelgiai, aš tiesiog atsisakau jų savo gyvenime ir visiems geriau nuo to būna. Jam irgi tikrai šiuo metu geriau“, – sakė R. Daškevičius.

Alfa.lt primena, kad rugsėjo mėnesį K. Meschino lankėsi laidoje „Nepatogūs klausimai“. Joje žinoma moteris kalbėjo apie santykius su sužadėtiniu D. Ježeriu-OG Version, dukrelę Isabelle ir prisiminė praeityje plačiai nuskambėjusias skyrybas su buvusiu mylimuoju R. Daškevičiumi-Remiu.

„Dar nesu kalbėjusi viešai apie savo praeitus santykius.

Jeigu būtų viskas gerai, kai žmonėms yra gerai kartu, santykiai ir tęsiasi. Kadangi nebuvo gerai, jie ir baigėsi.

Nenoriu pasakoti apie kitą žmogų, su kuriuo buvau kartu metus, tai būtų nepagarbu iš mano pusės, bet buvo visokių priklausomybių. Santykiai negalėjo veikti, labai lengva dalytis gražiomis akimirkomis, kai viskas yra faina, linksma.

Kai pranešėme, kad išsiskyrėme, pradėjau bendrauti su Dominyku, buvome pažįstami jau metus. Jautėme, kad atsirado jausmai, ir galvojome, ar verta susigadinti viską“, – apie buvusius santykius kalbėjo K. Meschino.

Žinoma moteris teigė, kad žiniasklaidoje plačiai nuskambėjęs skandalas yra tik maža dalis visos istorijos. Tuo metu K. Meschino dėl pasipiktinusių žmonių ir blogų įvykių bijojo išeiti iš namų ir svarstė pasisamdyti apsaugą. „Visi buvo prieš, mano tėvai irgi“, – atskleidė Karolina.

Primename, kad apie skyrybas su „Flying Saucer Gang“ grupės nariu Remiu K. Meschino pranešė 2019 m. lapkričio pradžioje, socialiniuose tinkluose paviešinusi žinutę.

Visgi 2020 m. sausio pradžioje socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti gandai, kad televizijos laidų vedėja užmezgė naujus santykius su R. Daškevičiaus geriausiu draugu D. Ježeriu-OG Version.

Tiesa, net buvo kalbama, kad į naują romaną žinoma mergina leidosi dar draugaudama su Remiu.

Šias kalbas dar labiau sustiprino „Flying Saucer Gang“ gerbėjų „Instagram“ paskyroje paviešinta žinutė.

„Galėčiau parašyti visą litaniją apie tai, bet užteks ir kelių sakinių.

Niekada nemaniau, kad reikės kelti tokį įrašą, bet... Nežinau, ar žinote, ar ne, bet K. Meschino išskyrė grupę ir OG Version jau nebėra jos narys. K. Meschino, draugaudama su Remiu, melavo ir apgaudinėjo jo šeimą, ir jau nuo vasaros galo buvo su OG Version, kurį vienintelį Remis laikė savo geriausiu draugu.

Net neturiu žodžių apie visa tai, tiesiog jaučiu begalinį nusivylimą tiek K. Meschino, tiek OG Version.

Remis to nenusipelnė. Negaliu patikėti, kad jie abu taip galėjo jį įskaudinti. OG Version nebėra su „Flying Saucer Gang“, – tuo metu buvo skelbiama socialiniuose tinkluose.

Po šios žinios K. Meschino tapo nepasiekiama savo šimtams tūkstančių sekėjų.

Gerbėjams pradėjus klausinėti apie staigias pasitraukimo iš viešumos priežastis, K. Meschino tikino norinti pailsėti nuo socialinių tinklų.

Visgi vėliau pareiškė, kad naujus santykius užmezgė išsiskyrusi su R. Daškevičiumi.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder