Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmasis iškritimų vakaras: kas paliks projektą?

Pirmoji savaitė įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje jau įsibėgėjo, tačiau jau šį vakarą ji net dviem realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams baigsis. Su vienu draugu nuspręs atsisveikinti patys projekto dalyviai, o kito likimą nuspręs žiūrovai. Negana to, pasirodys naujokas… Laukia intriguojantis vakaras per TV3!
 

Vos atvykusi, Ieva iškart buvo įsitikinusi, kad dalyviai su ja atsisveikins pirmiausiai, tad nesukdama galvos ėmė leisti pinigus. Pasipiktinusiems kitiems dalyviams gimė idėja – o gal Ievos neišmesti specialiai, kad ji visą likusį mėnesį būtų priversta praleisti su sparčiai mažėjančia pinigų suma?

„Manau, kad labai nesąžininga ištaškyti visus pinigus, jei galvoji, kad tu iškrisi. Tau visiškai vienodai, kas ką sako. Kitų nuomonė tau – nesvarbi“, – pasipiktinimo šio vakaro laidoje kalbėdama su Ieva neslėps Jovita.

Tačiau ką dar būtų galima iš projekto išmesti, jei ne Ievą? Paulius pasiūlė Caroline – vaikinas tikino, kad ji su kitais dalyviais bendrauja kur kas mažiau. Vis dėlto po aistringo bučinio vienos užduoties metu ir jį palydėjusio pokalbio, visa tai pasikeitė…

„Paulius man pasakė labai gražius žodžius – kad esu labai miela ir prieš mane visgi balsuoti nenori“, – sakė Caroline.

O jau šio ketvirtadienio laidoje žiūrovai išvys, kad Paulius ne tik nenori šios merginos iš projekto išmesti, bet ir nevengia rodyti jai simpatijų! Tačiau paaiškės, kad jis toks – ne vienas. Kurį pasirinks pati Caroline? O gal jai nebus įdomus nė vienas vaikinas?

Tačiau niekas nepamirš ir to fakto, kad mergina iš tiesų turi jos Lietuvoje laukiančią antrąją pusę… „Paklausiu tavęs rimtai – kodėl tu prieš tai rūpinaisi, kad turi bičą, o dabar apie jį nė nebešneki?“ – klaus vienas iš dalyvių, o koks bus Caroline atsakymas, žiūrovai sužinos laidoje.

Aistros toliau virs ir tarp Monos bei Livijaus. Mergina jaučiasi įsižeidusi – Livijus pasakė, kad jam nepatinka jos išvaizda. Mona nuspręs nelikti jam skolinga – ji atskleis, kas už Livijų ją domintų kur kas labiau! Tačiau ar jos norams bus lemta išsipildyti?

Tačiau sunkiausia bus Matui. Praėjusioje laidoje jis gavo slaptą projekto vedėjo Vytauto Mikaičio užduotį, kurią privalo įvykdyti, arba gaus piniginę baudą. Negana to, jis jos iki pat projekto pabaigos negalės atskleisti nė vienam dalyviui!

Vaikinas neslėps sumišimo, mat jam atitekusi užduotis – pasakyti antrą pusę turinčiai Jovitai, kad ši jam patinka, ir negana to, apdovanoti ją bučiniu.

„Man atrodo, kad ji per daug laiminga su tuo, ką dabar turi, ir, tikriausiai, nenori prarasti draugo. Nenoriu būti įžūlus ir per prievartą lįsti prie žmogaus, nes žinau, kad gali būti tikrai labai blogai“, – sakė jis, tačiau jau po kelių akimirkų su mergina kalbėjosi ir apie antrąją jos pusę – galbūt Matas visgi turi šansų įvykdyti savo užduotį?

Tačiau, kad ir kokios intrigos bevyktų, svarbiausia dar tik laukia – kurie du dalyviai projektą paliks pirmieji?

Su vienu draugu atsisveikins patys projekto dalyviai, o kitą, surinkusį mažiausiai balsų, išmes naujienų portalo tv3.lt skaitytojai. Už dalyvius balsuoti kviečiama kiekvieną savaitę, nuo penktadienio iki trečiadienio.

Iš projekto iškritę dalyviai negalės su savimi pasiimti šou metu gautų pinigų. Vienas iš jų juos atiduos senbuviui, o kitas – naujokui.

Kaip su pinigais elgsis pastarasis? O gal šis naujokas išvis sumaišys visas kortas? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3 ir 24/7 per Go3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder