Remigijus Žemaitaitis varžovams smogs elnio kumpiu (4)

„Seimo nariui Remigijui Žemaitaičiui netrūksta ne tik politinių, bet ir kulinarinių ambicijų. Šiandien jis bandys tapti kopūstienės virimo čempionu. Nukonkuruoti varžovus politikas tikisi ypač svariu (tiesiogine to žodžio prasme) kulinariniu argumentu - elnio kumpiu.", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Žemaitaičio polinkį į kulinariją „Elito naujienose" jau esame minėję, bet vis atrodė, kad jo bandymai gaminti yra mėgėjiški, tiesiog laisvalaikio praleidimo būdas. Ogi ne - viskas labai rimta.

Jei nebūtų rimta, politikas nedalyvautų kopūstienės virimo čempionate, kuris šiandien vyks Užventyje, Kelmės rajone. Ir neruoštų čempionatui savo didžiojo korizio - elnio kumpio.

Pamatę tokį ingredientą, varžovai gal net pasiduos be kovos. Tikėkimės, kad į renginį neužsuks nė vienas vegetaras, nes jis nuo tokio kumpio vaizdo galėtų ir nualpti.

Žodis „čempionatas" skamba išdidžiai, todėl, jei Žemaitaičiui pavyks laimėti, jis galės į kolegas parlamentarus žiūrėti iš aukšto.

Juk dauguma seimūnų kopūstus nešioja ant pečių, o ne vartoja juos pagal paskirtį.

Tokio tuščiavidūrio reikia dar paieškoti , vargu ar rasit . Čia kalba su cenzūra
Arūnas Bajorūnas, 2021-11-07 16:45
Smagu žiurèti kaip žmogus ne tik politikoje ,bet ir nori parodyti , kad seime sèdi su kopústų galvomis seimúnai kurie nesupranta nieko ....
Atas, 2021-11-07 07:59
Šaunuolis !!! Labai skanus kumpis, o kopūstienė....!, apsivalgėm😁🤭
Ineta, 2021-11-06 20:52
Sidebar placeholder