Astrologija

Retrogradinis Merkurijus nuo 2023 m. gruodžio 13 d. iki 2024 m. sausio 2 d.: kas mūsų laukia šiuo metu

(1)

2024 m. pradžia patenka į retrogradinio Merkurijaus laikotarpį, jungiantį praeitį ir ateitį, simbolizuojantį, kad daugelis 2023 m. temų plėtosis naujaisiais metais.

Šiuo metu informacinėje erdvėje yra daug nerimą keliančių naujienų, tačiau svarbu Naujųjų metų išvakarėse nepasiduoti niūrioms mintims ir nuotaikoms, kad neužprogramuotumėte savęs negatyvumui.

Gruodžio 13 d. Merkurijus įžengs į retro fazę Ožiaragyje, o sausio 2 d. ją paliks Šaulio ženkle.

Tačiau planetos "stabdanti" įtaka jaučiama nuo lapkričio 25 d. ir tęsis iki sausio 21 d. - tai Merkurijaus retrogradinės kilpos laikas, kuris daro didelę įtaką visų Žemėje vykstančių procesų eigai, sako astrologė Marina Skadi.

Merkurijus yra planeta, kuri visą apsisukimą aplink Saulę padaro greičiau nei bet kuri kita ir niekada nuo jos nenutolsta per didelį atstumą.

Dėl to jis 3 - 4 kartus per metus turi pereiti į atvirkštinio judėjimo fazę, tuo metu iš žmonių reikalaujančią nemažai kantrybės ir ištvermės.

Tradiciškai astrologijoje Merkurijui priskiriamos šios temos: komercija, bendravimas su kitais, transportas, kelionės, mąstymas, dokumentai ir mokymasis.

Būtent nuo šios planetos fazių priklauso, kaip klostysis įvykiai, susiję su Merkurijaus apibūdinamomis gyvenimo sritimis.

Retrogradinis Merkurijus juos pristabdo, sukelia įvairius vėlavimus, pavėlavimus, nesusipratimus, gedimus ir nesėkmes.

Gruodžio 13-23 d. būdamas Ožiaragio ženkle, Merkurijus atsijoja visus nereikalingus dalykus, kurie trukdo normaliai intelektinei veiklai.

Iškart pradėjęs naują ciklą gruodžio 23 d. Merkurijus grįžta iš Ožiaragio į Šaulį, sukurdamas išorinio džiaugsmo, bet vidinio susirūpinimo savo dvasine būkle atmosferą.

Ožiaragio ženklas Merkurijui yra patogus, skatinantis suvokti savo gyvenimo perspektyvą, pagrindinius tikslus, kelius ir būdus jiems pasiekti.

Daugelis idėjų ir temų, kuriomis žavėjomės 2023 m., dėl kurių įgyvendinimo rimtai dirbome, nebekelia susidomėjimo. Ateina suvokimas, kad tam tikras gyvenimo etapas baigėsi ir laikas judėti didesnių galimybių link.

Nuo gruodžio 23 d. iki sausio 14 d. Merkurijus retrogradiškai juda Šaulio ženklu, kuris siejamas su pasaulėžiūros plėtimu, filosofija, aukštuoju mokslu, užsienio šalimis, užsienio kalbų mokymusi, dėstymu.

Šiuo metu naujos žinios sunkiai įsisavinamos, tačiau puikiai tinka pakartoti perteiktą medžiagą, pataisas. Šis laikotarpis puikiai tinka giliam gyvenimo apmąstymui, savęs tobulinimui, ankstesnių klaidų taisymui.

Šaulio ženkle Merkurijus turi tremtinio statusą, sąlyginai silpnas.

Tačiau, derindamas su šio Zodiako ženklo, į kurį planeta pateko po konjunkcijos su Saule gruodžio 23 d. (t. y. prasidėjus naujam ciklui), šviesiomis ir pozityviomis energijomis, jis sukuria palankias galimybes plėsti ryšius, aktyviai socialinei veiklai, švietimui, santykiams su užsieniečiais, naujiems verslams kurti ir grupiniams projektams organizuoti.

Nuo gruodžio 23 d. užsisenėjusius reikalus galima išjudinti iš pastovaus taško, tačiau svarbu į tai žiūrėti atsakingai.

Svarbu susikaupti, būti budriems ir atsargiems, o jei jau esate nusiteikę švęsti Naujuosius metus, tuomet visas pastangas reikėtų atidėti iki 2024 m. sausio 3 d.

Retrogradinio Merkurijaus judėjimo laikotarpiu lengva įžvelgti bet kokią apgaulę, o sukčiai lengvai suklaidina patiklius žmones.

Šiuo metu geriau bendrauti tik su tais, kuriuos seniai pažįstate, ir jokiu būdu nesivelti į naujas kompanijas.

Sausio 21 d. pasibaigus planetos retrogradinei kilpai, jūsų pačių ambicingus planus bus lengviau įgyvendinti. Be to, nuo šios dienos Plutonas įžengs į Vandenio ženklą - tai nuolatinis priminimas, kad atėjo nauji laikai.

2023 m. gruodžio 13-23 d:

Jaučiai, Mergelės ir Ožiaragiai, gimę pirmąją Zodiako ženklų dekadą, turi visas galimybes teisingai užbaigti kalendorinius metus, užbaigti vangius reikalus ir susikurti sau gerą pagrindą, kuris jau 2024 m. pradžioje padės integruotis į naują realybę.

Šiuo metu labai svarbu peržiūrėti savo santykius su pinigais.

Tikriausiai atrasite būdų, kaip praplėsti savo finansines ribas ir padidinti materialines galimybes.

Veiksmai taps labiau apgalvoti, sumažės smulkių klaidų.

Tačiau vis dar neatmetama rimtų klaidų rizika, didėja polinkis neteisingai suprasti dalykus.

Avinams, Svarstyklėms ir Vėžiams, gimusiems pirmąją Zodiako ženklų dekadą, labai sunku užmegzti santykius ir spręsti problemas, kurių iki metų pabaigos susikaupė daug.

Šiuo laikotarpiu jus supančioje erdvėje tvyro sumaištis ir skubėjimas.

Staiga atsiranda užduočių, reikalaujančių skubaus sprendimo, o tai išprovokuoja emocijų karštį ir nervingumą.

Gaunama informacija gali jus suklaidinti, o tuo gali pasinaudoti nesąžiningi žmonės.

Jei iki gruodžio 13 d. bus atliktos visos suplanuotos užduotys ir užbaigti seni reikalai, tai laikotarpis nuo gruodžio 13 iki gruodžio 23 d. bus gana lengvas.

Svarbiausia žiūrėti, ką ir kam sakote, nes yra didelis pavojus pasakyti per daug, pasiduoti jausmams.

Nuo 2023 m. gruodžio 24 d. iki 2024 m. sausio 21 d:

Mergelės, Dvyniai ir Žuvys, gimę trečiąją Zodiako ženklų dekadą, 2023 m. pabaigoje - 2024 m. pirmąsias dvi dekadas perpildyti emocijų ir neišsakytų nuoskaudų.

Tranzitinis Merkurijus Šaulio ženkle sudaro sunkius aspektus su minėtų Zodiako ženklų Saulės ženklu ir iškelia į paviršių nemaloniausius senus reikalus, praeities ryšius ir neišspręstas asmeninių bei dalykinių santykių problemas.

Sparčiai kintant išorinėms aplinkybėms, svarbu nepraleisti progos išnaudoti situacijas savo naudai.

Jei ne jūs, tai kiti sugebės tai padaryti, o jums beliks tik stebėti jų transformacijas, atveriančias kelią į laimingą gyvenimą.

Avinai, Liūtai, Šauliai, gimę trečiąją Zodiako ženklų dekadą, turėtų veikti drąsiau, išsakyti savo norus, deklaruoti save.

Didelė tikimybė, kad būsite išgirsti, padėsite versle, padėsite su dokumentais, jei šios temos aktualios.

Palankus metas komandiruotėms ir kelionėms į tuos miestus ir šalis, kuriose jau lankėtės.

Geras laikas kūrybinėms pastangoms.

Didinkite savo populiarumą, kad vėliau galėtumėte iš to uždirbti pinigų!

Svarbu teisingai susidėlioti prioritetus ir sutelkti pastangas į savo akiračio ir galimybių praplėtimą.

Jei yra "skeletų spintoje", turėtumėte būti pasirengę tam, kad anksčiau neįvertintos aplinkybės ir nepripažintos praeities klaidos, gali tapti rimta kliūtimi sėkmei.

Visi Zodiako ženklų atstovai, kurių horoskope yra retrogradinis Merkurijus, turi stiprų norą įsigilinti į tiesą, rasti tikrus, teisingus būdus tikslams pasiekti ir opių problemų sprendimą. Ir daugeliui žmonių tai pavyksta, nes šio laikotarpio energijos atitinka jūsų prigimtinį potencialą.

Retrogradinio Merkurijaus dienos idealiai tinka pažvelgti į dalykus kritišku žvilgsniu ir kitu kampu.

Visi tie, kurie dėl kokių nors priežasčių slepia informaciją, turėtų būti atsargūs.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder