Robertas Kalinkinas: „Susilaukti vaikų mums nebuvo lengva užduotis”

„Susilaukti vaikų mums nebuvo lengva užduotis. Mes labai daug dėmesio skyrėme tam ir jie gavosi ne iš pirmo karto. Todėl abiem su Agne vaikų gimtadieniai yra labai didelė šventė.

Visada jų atsiklausiame, kaip jie norėtų šią datą paminėti. Šiais metais dukra Mara norėjo nedidelės šventės namuose. Taip ir sutikome jos ketvirtąjį gimtadienį“, – sako dizaineris, dviejų vaikų tėtis Robertas Kalinkinas, kuris visai neseniai atšventė dukters gimimo dieną.

Nors daugelis sako, kad dukros su tėčiais turi ypatingą ryšį, žinomas vyras prieštarauja. Anot jo, tiek sūnus, tiek dukra gerai sutaria su abiem tėvais.

Be to, Mara dar labai maža, todėl apie tai kalbėti dar anksti: „Visų pirma mes džiaugiamės, kad mūsų vaikai turi tiek tėtį, tiek mamą ir turi galimybę augti pilnoje šeimoje.”

Robertas Kalinkinas neslepia, kad jų namuose nėra griežtų taisyklių. Jiedu su žmona Agne linkę vaikus auklėti kitaip: „Mūsų vaikams galima absoliučiai viskas proto ribose.

Tik yra vienas bet. Jie privalo vykdyti savo įsipareigojimus. Todėl visada pirmiausia bandome paaiškinti, kad jie gali žiūrėti filmukus kiek nori, bet tai darant per ilgai arba sėdint per arti televizoriaus galima susigadinti akis.

Kadangi nuo mažumės mūsų vaikai užaugo tarp daugybės mūsų namuose esančių gyvūnų jie privalo kas dieną skirti pakankamai dėmesio ir jiems.

Aš netikiu draudimais, nes jie provokuoja vaiką kažkaip kitaip gauti tai, ko jis nori. O jeigu vaikui viską leidi, tačiau primeni ir apie jo pareigas, auga atsakomybės jausmą turintis žmogus”, – sako jis.

Šie metai žinomam dizaineriui buvo kupini naujų projektų ir iššūkių, vienas tokių – komisijos nario kėdė viename didžiausių ir labiausiai intriguojančių LNK šou „Kaukės”.

Tiesa, po pasirodymo slapčiausiame projekte Robertas sulaukė gausybės žiūrovų reakcijų, vieni jį peikė, kiti – džiaugėsi. Tačiau abejingų jis nepaliko:

„Televizijoje esu ir naujokas, ir tuo pačiu puikiai išmanantis visas taisykles. Sulaukiau ir labai daug gražių žinučių, o į blogus pasisakymus stengiuosi nekreipti dėmesio, kiek tai įmanoma.

Tačiau vis tiek nesu iš tų, kuriam viskas nubėga, kaip nuo žąsies vanduo. Neįmanoma taip savęs izoliuoti. Dažniausiai mane liūdina, kai žmonės komentuoja nepasigilinę ir nepasidomėję pačiu žmogumi.”

Pro daugelio žiūrovų akis nepraslydo viena detalė – kodėl Robertas Kalinkinas sėdi su akiniais nuo saulės? Žinomas vyras turi atsakymą į šį klausimą ir jis visai nesusijęs su stiliumi:

„Patarčiau prieš kritikuojant kitą žmogų pasidomėti jo padėtimi. Mano akiniai yra korekciniai regos tamsintais stiklais, nes mano akys yra labai jautrios šviesai ir labai greitai ašaroja, raudonuoja.

Nors ir nemėgstu teisintis, bet šioje situacijoje jaučiau pareigą papasakoti žmonėms kodėl taip yra. Su šiais akiniais vaikštau jau daugiau nei šešerius metus.”

Garsus vyras sako, kad sulaukia gausybės žinučių savo socialiniame tinkle ir apie aštrius savo pasisakymus bei konfliktus su laidos vedėju Giedriumi Savicku:

„Tiek filmavimuose, tiek už jo ribų mes sutariame puikiai. O tie maži konfliktai kyla iš emocijų, kurios užplūsta tuo momentu. Be to, tai net nėra kažkokie konfliktai, tai humoras ir mokėjimas pasijuokti vienas iš kito.

Iš tiesų, šiame projekte tarp mūsų visų yra labai gera energija ir emocija. Patraukti vienas kitą per dantį, tiesiog smagu. Juk tai šiam šou suteikia dar daugiau prieskonio!”

Dar daugiau nepamirštamų pasirodymų, įspūdingų kaukių ir netikėtų komisijos komentarų – jau šį sekmadienį, 19.30 val., laidoje „Kaukės”, tik per LNK.

Gemius

Raktažodžiai
Sidebar placeholder