Rokas Yan pristato naują dainą ir vaizdo klipą: su būriu profesionalų šoka ir pats atlikėjas

Sparčiai populiarėjantis jaunosios kartos atlikėjas Rokas Yan turi kuo didžiuotis – ne vienas kūrinys jau spėjo tapti hitu bei užkariauti radijo stočių topų viršūnes.

Dar daugiau pasitikėjimo kūrėjui suteikė metų proveržio nominacija muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“. Šiandien Rokas Yan klausytojams dovanoja naujausią savo kūrinį bei jam sukurtą vaizdo klipą „Praeiviai“.

Muzikiniame klipe atlikėjas kartu su profesionalais ir pats nepabūgo atlikti choreografijos, kuri akustiniam kūriniui suteikia netikėtumo faktorių.

Praėję metai buvo tikrai sėkmingi ir pilni patirčių, apie kurias ilgai svajojau. Augantis klausytojų ratas suteikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, tačiau kartu auga ir lūkesčiai, kuriuos keliu pats sau.

Daug dirbu su savimi, kad kūryboje, pasirodymuose, vizualizacijose nuolat atsirastų naujų spalvų. Tikiuosi, kad šiemet klausytojus pasieks naujas albumas, kuriam šiuo metu rašau dainas“, – savo kūrybine sėkme džiaugiasi Rokas Yan.

Tokių kūrinių kaip „Vakar vakare“, „Surask mane“, „Iš tų akių“ autorius naujausio kūrinio „Praeiviai“ premjeros dienos laukė su nekantrumu. Pasak jauno kūrėjo, naujasis kūrinys gali tapti kiekvienam labai artimas, kadangi yra apie visus supančią aplinką, žmones.

„Daina „Praeiviai“ yra apie žmonių vaidmenis mūsų gyvenimuose, mūsų lūkesčius jiems bei patirtis ir pamokas, kurias jie atneša. Mus supantis žmonių ratas nuolat keičiasi vieni užsibūna trumpiau, kiti tampa tais, be kurių neįsivaizduojame nei dienos.

Iš vienų mes labai daug tikimės ir kartais nusiviliame, o kiti mus nustebina, kai neturime visiškai jokių lūkesčių. Dar kiti lieka tiesiog praeiviais, su kuriais mes prasilenkiame gatvėje, net neįtardami, ką jie galėtų reikšti mūsų gyvenime, jei aplinkybės būtų kitokios.

Man atrodo kiek romantiška, ir kartu ironiška, kad visiškai nepažįstamas žmogus kažkur, kažkada galėtų būti tavo geriausias draugas ar gyvenimo meilė, bet to niekada nesužinosi“, – pasakoja Rokas.

Kūrinys „Praeiviai“ šiandien dienos šviesą išvydo kartu su vaizdo klipe, kuriame atlikėjas įsiamžino kartu su šešiais profesionaliais šokėjais. Atlikėjas dėkingas šokėjams, kurie padėjo pajausti choreografiją ir sukurti vizualinę visumą naujausiai dainai.

Nors su šokiu patirties beveik neturiu, šokti man labai patinka, todėl labai užsidegiau dėl minties įtraukti šokį šiame klipe. Kadangi daina yra tokia jautri ir akustinė, manau šokio elementai žiūrovams bus ir šioks toks netikėtumas.

Labai juokinga buvo pirmoji repeticija, kai bandžiau neatsilikti ir atkartoti jų judesius. Grįžęs namo treniravausi naktį virtuvėje mano kaimynai naująją dainą girdėjo jau ne kartą“, – prisiminę jaukiasi atlikėjas.

Šiandien sparčiai populiarėjantis atlikėjas pristato ne tik naujausią dainą, bet ir skelbia apie didžiausią ateinančios vasaros koncertą, kuri įvyks jau birželio 6 dieną Vilniuje, vasaros koncertų erdvėje „Vasaros terasa“. Bilietus į šį koncertą platina Bilietai.lt.

Tai bus didžiausias mano koncertas iki šiol nekantriai jo laukiu. Nors pasiruošimui liko dar pavasaris, jau dabar dėliojame idėjas programai, dainų aranžuotėms, įvaizdžiui ir istorijai, kurią noriu muzikine kalba papasakoti savo klausytojams. Esu tikras, kad su komanda parengsime įsimintiną šou“, – kviesdamas į būsimą koncertą džiaugiasi Rokas Yan.

Kviečiame išvysti naujausią Roko Yan „Praeiviai“ vaizdo klipą: https://youtu.be/1RP1s2FU_eA

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder