Rokas Yan ruošiasi kol kas didžiausiam karjeros koncertui: šios vasaros laukiau visą savo gyvenimą

Sparčiai populiarėjantis atlikėjas Rokas Yan jau dabar gyvena intensyviais pasiruošimo artėjančiai vasarai darbais.

Daugybės gerai žinomų kūrinių autorius sostinės širdyje, koncertų erdvėje „Vasaros terasabirželio 6 dieną surengs kol kas didžiausią savo karjeroje koncertą.

Pasak vaikino, artėjanti vasara – ilgai laukta ir pareikalavusi nemažai kantrybės.

Tokių kūrinių kaip „Vakar vakare, „Surask maneir „Praeiviaiautorius birželio 6 dieną Vilniuje ruošia įspūdingą vakarą – kol kas didžiausią savo karjeros koncertą.

Būsimame koncerte atlikėjas kartu su grupe pristatys žinomiausią savo kūrybą. Vakarą papuoš ir keletas staigmenų - dainų iš būsimo albumo bei netikėtų svečių.

„Kol kas tai svarbiausias artėjančios vasaros koncertas, į kurį jau nuo žiemos sutelkiau visą dėmesį.

Noriu, kad įsimintinu jis taptų ne tik man ir grupei, bet ir visiems klausytojams. Jis pažymės dar vieną muzikinės karjeros etapą, – atvirauja atlikėjas.

Po atviru dangumi įvyksiančiame koncerte atlikėjas ruošia ypatingą programą – čia nuskambės nuo pat karjeros pradžios sukurti ryškiausi kūriniai.

Daugybė Roko Yan dainų jau spėjo tapti ryškiais hitais bei pasiekti radijo stočių grojaraščių viršūnes.

Tiesa, kaip ir atlikėjo kūryba, taip ir birželio 6 dieną įvyksiančios koncerto bilietai sulaukė didelio klausytojų dėmesio pigiausi bilietai buvo išparduoti vos per vieną parą.

„Ši vasara man, kaip kūrėjui, kuris ilgai sėdėjo studijoje tarp keturių sienų ir svajojo apie tokius koncertus ir klausytojų ratą, yra tarsi didžiausia dovana. Šios vasaros laukiau visą savo gyvenimą.

Esu beprotiškai laimingas, kad per muziką pavyko susipažinti su daugybe nuostabių žmonių, kurie tarsi atliepia vertybes, įprasmintas mano kūryboje.

Dabar kiekvieną kartą nekantrauju jiems pažiūrėti į akis ir padėkoti už energiją, kuria su manimi dalijasi, – pasakoja nuoširdumo nestokojantis Rokas.

Koncertas Vilniuje, „Vasaros terasoje“ įvyks jau birželio 6 dieną. Bilietai į koncertą brangs nuo balandžio 10 d. Bilietus platina Bilietai.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder