Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė–Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Organizatorių nuotr.

Jazzu. Domas Rimeika

Žinomiausius Jazzu kūrinius publika dainavo kartu, o aplodismentų lietus neleido suabejoti, kad atlikėjos žiūrovai yra išsiilgę.

„Jaučiuosi pakylėta nuo begalinės meilės, jūs net neįsivaizduojate. Ačiū už saugumą, kuris tampa savaime suprantamas. Ačiū už tai, kad leidžiate jausti šviesą, kurios taip visi tikimės ir laukiame“, – po koncerto susirinkusiai publikai dėkojo Jazzu.

Griežti saugumo reikalavimai nesutrukdė publikai puikiai praleisti vakaro, o dainininkė džiaugėsi, kad susirinkusios publikos šypsenas po kaukėmis išdavė švytinčios akys.

„Gera, kad galime dirbti savo darbą, dalintis kūryba, o prisitaikant prie sąlygų džiaugtis šviečiančiomis klausytojų akimis. Koncertuoti – tai didžiausia dovana šiais tikrai nelengvais laikais“, – džiaugėsi jaudulio neslepianti atlikėja.

Jau rytoj, gruodžio 31 dieną atlikėja surengs įspūdingą senųjų metų palydėtuvių koncertą sostinėje, parodų rūmuose „Litexpo“, o po to atlikėja ruošis didžiausiam pastarojo meto koncertui Kaune, „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks meilės dieną – vasario 14 – ąją.

Areniniame šou pavadinimu „Sapnas“ garsi atlikėja žada konceptualų šou, kuriame visiems gerai žinomus atlikėjos kūrinius papildys magiški šviesų ir vizualizacijų elementai bei netikėti muzikiniai sprendimai. Bilietus į būsimąjį šou platina Bilietai.lt.

Organizatorių nuotr.

Jazzu.  Domas Rimeika

Organizatorių nuotr.

Jazzu.  Domas Rimeika

Organizatorių nuotr.

Jazzu.  Domas Rimeika

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder