Savaitės horoskopas (balandžio 26 – gegužės 2 d.)

Šią savaitę naudinga susirūpinti savišvieta ir asmenine raida. Pradėkite treniruotis, skaityti geras knygas. Balandžio 27 dieną – mėnulio pilnatis. Visi svarbūs susitikimai ir pasimatymai, numatyti tai dienai, bus sėkmingi.

 

Antroje savaitės pusėje sunkiai seksis tiems, kurių darbe ne viskas sklandu. Viršininkai ims priekabiauti, kolegos elgsis nedraugiškai, atmosfera gali smarkiai įkaisti. Kad sumažintumėte įtampą, turite patys visą laiką būti geros nuotaikos ir nepamiršti, kad juodasis etapas greitai praeis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite aktyvūs ir kupini energijos, todėl išspręsti senas problemas neturėtų būti sudėtinga. Jei kurį laiką vis pasiskųsdavote jus slegiančiais rūpesčiais, dabar ne tik galėsite juos įveikti, bet taip pat turėsite progą imtis naujų užduočių, kurias užbaigti bus kaip niekada paprasta. Pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis: žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu bus palanku keisti profesinę kryptį, pasirašyti svarbias sutartis bei imtis naujų projektų įgyvendinimo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Visos jūsų mintys suksis vien tik apie darbą: svarstysite, ką galėtumėte atlikti geriau, ieškosite būdų, kaip efektyviau organizuoti tam tikrus procesus, ir t.t. Jūsų nuomonė šiuo laikotarpiu bus kaip niekad svarbi, todėl galėsite prisidėti prie reikšmingų pokyčių, kurie jūsų darbo kolektyvui bus tikrai į naudą. Šiuo laikotarpiu gali tekti smarkiau pasiraitoti rankoves, tačiau visa tai anksčiau ar vėliau tikrai duos puikių rezultatų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turėsite progą atskleisti savo talentus. Panašu, kad atėjo jūsų žvaigždžių valanda, todėl pasistenkite nepraleisti likimo siunčiamų galimybių. Nors gali kilti dvejonių, ar einate tinkame linkme, tačiau kitų žmonių įvertinimas suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir motyvuos judėti į priekį. Žvaigždės pataria neužsisklęsti ir parodyti, ką iš tiesų sugebate: rezultatas gali būti dar geresnis nei tikitės!

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Už jūsų pastangas bus atlyginta. Tikėtina, kad darbinėje veikloje sulauksite ne tik pagyrų, bet taip pat ir realių apdovanojimų, kas tikrai paglostys širdį ir motyvuos judėti į priekį. Nors darbo tempas išliks toks pat didelis kaip ir anksčiau, tačiau viskas eisis gerokai sklandžiau nei įprastai, todėl turėsite ne vieną progą atsikvėpti ir pasimėgauti mėgstama veikla. Galite sau leisti šiek tiek atsipūsti – dabar jums tikrai šypsosi sėkmė.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagaliau turėsite palankią progą įgyvendinti savo sumanymus. Tikėtina, kad sulauksite kitų žmonių palaikymo, todėl atlikti įvairias užduotis bus gerokai paprasčiau nei bet kada anksčiau. Neabejokite savo sugebėjimais: jei pasitikėsite savo jėgomis, galėsite nuveikti kur kas daugiau. Nors sėkmė šiuo metu yra jūsų pusėje, tačiau būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus ar pasirašydami sutartis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jums pavyks atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku, todėl tai gali lemti jūsų finansinės situacijos pagerėjimą. Nesigraužkite, jei ne viskas klostysis būtent taip, kaip esate numatę: jei būsite pakankamai lankstūs ir prisitaikysite prie esamos situacijos, žvaigždės jums tikrai negailės dosnių apdovanojimų. Nors įprasta kasdienė veikla gali šiek tiek varginti, tačiau pasistenkite įžvelgti pozityvius dalykus. Būkite atsargesni vairuodami ir naudodamiesi elektros prietaisais – šiuo laikotarpiu bus gana didelė traumų tikimybė.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors gali atrodyti, kad rūpesčiai niekada nesibaigs, tačiau pasistenkite suimti save į rankas. Jei būsite pakankamai darbštūs ir net sudėtingiausioje situacijoje neprarasite humoro jausmo, labai greitai galėsite tikėtis sėkmės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria pabaigti seniau pradėtus projektus, o naujų idėjų įgyvendinimą reikėtų kuriam laikui atidėti. Nepamirškite šiek tiek pasilepinti: darbo rūpesčiai tegu lieka darbe, o namuose tikrai galite sau leisti užsiimti mėgstama veikla.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Namuose tvyros maloni atmosfera, ir tai tikrai džiugins. Nors šiuo laikotarpiu nereikėtų tikėtis didelių pokyčių karjeros ar finansų srityje, tačiau santykiai su artimaisiais taps kur kas geresni nei bet kada anksčiau. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo antrajai pusei ir vaikams: kartu leidžiamas laisvalaikis padovanos tikrai smagių ir įsimintinų akimirkų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Būsite energingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti, todėl žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu dar smarkiau pasiraitoti rankoves ir užbaigti anksčiau pradėtus darbus. Degsite nekantrumu kuo greičiau imtis naujų idėjų įgyvendinimo, tačiau tą geriausia atidėti vėlesniam laikui. Taip pat daugiau dėmesio vertėtų skirti savo sveikatai: neignoruokite net ir pačių nekalčiausių simptomų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Didžiausios sėkmės gali sulaukti ieškantys darbo. Jei darbo pokalbių metu vis nesisekdavo sudaryti tinkamo įspūdžio, dabar viskas apvirs aukštyn kojom. Būsite pasitikintys savimi ir charizmatiški, todėl tai neliks nepastebėta. Vieniši ženklo atstovai taip pat gali tikėtis malonių permainų: jei dažniau apsidairysite, tikrai pastebėsite, kad kažkas jums siunčia užuominas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jūsų entuziazmas bus tiesiog užkrečiantis, todėl įprastos darbo dienos metu galėsite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę. Pastebėsite, kad ir jūsų kolegos dirba kur kas sparčiau nei esate įpratę matyti, todėl galite susivienyti, ir kartu tiesiog kalnus nuversti. Nors darbinėje veikloje įvairių užduočių tikrai netrūks, tačiau taip pat turėsite laiko ir kokybiškam laisvalaikiui, kurį žvaigždės pataria leisti su savo šeima.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jus džiugins artimų žmonių palaikymas. Visai nesvarbu, kokia veikla nuspręsite užsiimti, didelė tikimybė, kad būtent artimų žmonių paskatinimas motyvuos judėti į priekį. Jūsų galvoje tiesiog virte virs įvairūs sumanymai, todėl žvaigždės pataria šiek tiek sustoti ir susimąstyti, ko jūs iš tiesų norite. Jei priimti sprendimus bus pernelyg sudėtinga, pasitarkite su savo šeimos nariais.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder