Savaitės horoskopas (birželio 28 – liepos 4 d.)

Tai bus dylančio mėnulio savaitė.  Palankus metas darbams, susijusiems su būsto įrengimu ir gerinimu, šeimos reikalų tvarkymui, bendravimui su vaikais ir mylimuoju.  Patartina stengtis kuo daugiau laiko praleisti gamtoje.  Iškylos su artimaisiais ar poilsis prie jūros padės gerai atsigauti ir fiziškai, ir morališkai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gali tekti sulėtinti gyvenimo tempą. Nors degsite nekantrumu imtis naujų sumanymų įgyvendinimo, tačiau šiuo laikotarpiu didelės sėkmės nereikėtų tikėtis. Net ir tuomet, jei atrodys, kad viskas vyksta pagal planą, gali tekti susidurti su tikrai nemaloniais netikėtumais, kurie gali priversti viską pradėti nuo pradžių. Žvaigždės pataria pabaigti anksčiau pradėtus darbus, tačiau kol kas nesiimti naujos veiklos, nes tai gali sukelti nuostolių.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jus džiugins kitų žmonių noras padėti, todėl įprastus darbus atliksite gerokai greičiau. Šiuo metu įvairių užduočių tikrai netrūks, todėl galite jausti šiokią tokią įtampą, tačiau suėmę save į rankas galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų. Neatsisakykite jums siūlomos pagalbos: kartu su kitais žmonėmis galėsite nuveikti kur kas daugiau. Įprasta kasdienė veikla taip pat gali teikti džiaugsmą, todėl pasistenkite į tai pažvelgti kitomis akimis. 

Archyvų nuotr.

Vasara / Unsplash.com

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagaliau sulauksite tinkamo įvertinimo ir tai jus motyvuos dar labiau stengtis. Sričių, kuriose galite sublizgėti, šiuo metu netrūks, todėl neleiskite, kad jus užvaldytų abejonės, ir ryžtingai judėkite į priekį. Jei atrodys, kad viskas netenka prasmės, šiek tiek sustokite ir atsikvėpkite: tikėtina, kad permąstę tam tikrus dalykus įgausite dar daugiau motyvacijos, todėl pasieksite kur kas geresnių rezultatų. 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Įprasta veikla gali pareikalauti kur kas didesnių pastangų nei esate įpratę, todėl tai skatins dar labiau pasitempti. Nors gali kilti pagundų tiesiog viską mesti, tačiau nepamirškite, kad esate nemažai pasiekę, todėl nėra jokios prasmės sustoti pusiaukelėje. Jei pristigtumėte motyvacijos, tiesiog pabendraukite su artimais žmonėmis: tikėtina, kad jų patarimai taps jūsų įkvėpimo šaltiniu. 

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Bendravimas su kitais žmonėmis dabar gali atrodyti pernelyg varginantis, todėl ieškosite progų nuo visko atsiriboti ir šiek tiek laiko praleisti vienumoje. Žvaigždės žada, kad toks atsiribojimas dabar jums bus į naudą: dalykų, kuriuos reikėtų permąstyti, tikrai netrūks, todėl galėsite rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus ir atrasti tinkamiausius problemų sprendimus. Nesibaiminkite, jei dėl netikėtų aplinkybių gali tekti pakeisti judėjimo kryptį: nors dabar tai gali atrodyti kaip didžiausia katastrofa, tačiau netrukus įžvelgsite ir teigiamą reikalo pusę. 

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite ne vieną progą pagerinti santykius su aplinkiniais, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, ar tuo pasinaudosite. Jei nesate užtikrinti, ar einate tinkamu keliu, nesidrovėkite prašyti draugų ar giminaičių patarimo: tikėtina, kad į situaciją pažvelgus iš šalies bus galima kur kas paprasčiau atrasti tinkamus sprendimus. Nors dabar rūpesčių našta gali atrodyti pernelyg sunki, tačiau kartu su artimiausiais žmonėmis galite įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Galite sulaukti netikėto pasiūlymo, kuris privers iš naujo permąstyti gyvenimo tikslus. Nors iš pirmo žvilgsnio atsivėrusios galimybės gali atrodyti pernelyg rizikingos, tačiau žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų. Tikėtina, kad viską permąstę į pasiūlymą pažvelgsite visai kitomis akimis ir tai turės poveikį jūsų netolimai ateičiai. Atminkite posakį, kad kirpti reikėtų tik devynis kartus pamatavus: tik tuomet galėsite būti užtikrinti, kad priimtas sprendimas buvo tinkamas. 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jūsų laukia pokyčiai profesinėje srityje. Tikėtina, kad sulauksite malonių naujienų, kurios nuteiks pozityviai ir dar labiau motyvuos veržtis į priekį. Šiuo laikotarpiu gali tekti smarkiau pasiraitoti rankoves: jei netausosite savo jėgų ir būsite nusiteikę siekti kiek įmanoma geresnių rezultatų, jau labai greitai galėsite mėgautis saldžiais darbo vaisiais. 

Archyvų nuotr.

Keliautojas / Unsplash.com

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Artimiesiems gali prireikti jūsų pagalbos, todėl pasistenkite atrasti laiko jiems padėti. Nors kasdienių užduočių tikrai netrūks, tačiau susidėlioję prioritetus laiką galėsite planuoti kur kas efektyviau. Nusiteikite, kad šiuo laikotarpiu gali stigti laiko ramiam poilsiui, tačiau labai greitai galėsite pasimėgauti kur kas ramesniu ir malonesniu laiku. Jei šiuo laikotarpiu įdėsite pakankamai daug pastangų, jau labai greitai galėsite mėgautis likimo siunčiamomis dovanomis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti santykių su artimaisiais puoselėjimui. Nors gali atrodyti, kad kasdieniai darbai niekada nesibaigs, tačiau nereikėtų pamiršti, kad poilsis yra lygiai toks pat svarbus. Leiskite sau šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgaukite bendravimu su artimaisiais – tai padės įgauti daugiau jėgų, todėl netrukus būsite pasiryžę nuveikti kur kas daugiau. 

VANDENIS

(01 21–02 19)

Efektyviai planuosite savo dienotvarkę ir tai tikrai džiugins. Būsite pasiryžę nuveikti kur kas daugiau nei įprastai, todėl jau netrukus galėsite mėgautis atsivėrusiomis galimybėmis. Nors apie atostogas dabar galėsite tik pasvajoti, tačiau leiskite sau bent mintimis nuklysti kažkur kitur: jau labai greitai tą galėsite paversti realybe. 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jūsų pastangos neliks nepastebėtos. Jau labai greitai galėsite sulaukti tikrai patrauklių pasiūlymų, kurie praskaidrins jūsų kasdienybę ir padės pagerinti finansinę situaciją. Dabar viskas bus jūsų rankose, todėl pasistenkite nepraleisti pasitaikančių galimybių ir įvertinkite likimo siunčiamas dovanas. Nesižvalgykite į praeitį ir ryžtingai ženkite į priekį: netolimoje ateityje galėsite sulaukti pelnyto apdovanojimo.

Archyvų nuotr.

Vasara / Unsplash.com

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder