Šeimos horoskopas: kaip elgiasi Zodiako ženklai santuokoje?

Kiekvienam Zodiako ženklui būdinga savita elgsena su mylimaisiais. Prieš sudarant santuoką naudinga žinoti, ko reikia tikėtis iš partnerio.

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas – atsakingas ir griežtas lyderis, šeimos galva. Šio ženklo vyras reikalaus pagarbos ir paklusnumo.

Avino ženklo moteris iš prigimties yra impulsyvi ir aktyvi, tačiau su metais įgauna ramumo ir išminties.

JAUTIS (04 21–05 20)

Abiejų lyčių Jaučio ženklo žmonės būna labai šeimyniški, patikimi ir stabilūs. Vyras dažniau kelia pavydo scenas.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Laisvę mėgstantys, gyvenimo džiaugsmo kupini Dvyniai nemėgsta griežtų taisyklių ir suvaržymų. Jie bus švelnūs ir malonūs, jeigu jiems bus duodama pakankamai laisvės.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Emocionalūs Vėžio ženklo žmonės būna pasirengę atiduoti visą savo meilę, jeigu partneris gali atsakyti tuo pačiu. Vyras gali būti ištikimas savo antrajai pusei, tačiau erzinti ją savo šykštumu ir neryžtingumu. Moteris buityje būna per daug reikli ir priekaištinga.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Ugnies ženklo Liūtas – dosnus šeimos lyderis. Jis mėgsta dėmesį sau, todėl partneriui reikia žavėtis savo antrosios pusės pasiekimais ir leisti jam pakankamai laiko praleisti tarp žmonių, kad galėtų savimi pasipuikuoti.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Puikūs šeimininkai ir santūrūs Mergelės ženklo atstovai įveda namuose savo taisykles. Vyras vertina organizuotumą ir parneša namo savo uždirbtus pinigus. Moteris, nors ir šykšti emocijų, būna gana tvarkinga ir stabili.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklės – ramios ir tolerantiškos, pasirengusios leistis į kompromisus santykiuose. Tačiau šio ženklo vyrai ir moterys labai brangina laisvę, todėl gali periodiškai atsiriboti nuo partnerio. Vertina dėmesį ir gerą materialinę padėtį.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Aistringi, pavydūs ir seksualūs Skorpiono ženklo asmenys visada suras būdą, kaip sužadinti partnerio susidomėjimą ilgalaikiuose santykiuose, kurie jau prarado pradinį romantišką žavesį.

Jiems šeima ir santykiai yra svarbus prioritetas.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šaulio ženklo žmonės – avantiūristai, kurie amžinai ieško naujų nuotykių ir pažinčių. Jiems nėra būdingas organizuotumas ir vidinė disciplina, todėl santykiai su tokiu asmeniu būna kupini vaikiško linksmumo ir susidomėjimo.

Ne veltui iš Šaulio ženklo atstovų išeina puikūs tėčiai ir mamos.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Santūrus Ožiaragis – tikras darboholikas, todėl negali skirti daug laiko savo antrajai pusei.

Šio ženklo vyrai stengiasi parodyti savo meilę ne žodžiais ir švelnumais, o darbais. Moteris būna šiek tiek per daug autoritariška ir gali lengvai nustatyti partnerio trūkumus bei reikalauti juos ištaisyti.

VANDENIS (01 21–02 19)

Kūrybingas ir svajingas Vandenis įsimyli stipriai ir ilgam. Jis nėra susikoncentravęs į pinigus ir materialines gėrybes, jį labiau domina partnerio vidinis pasaulis, į kurį jis pasirengęs pasinerti visa galva.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Įsimylėjusios Žuvys būna labai emocingos ir drovios.

Šio ženklo vyrai ir moterys yra pasirengę padaryti viską dėl savo antrosios pusės. Jie mėgsta skirti laiką rūpinimuisi artimaisiais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder