Sergančiam Baskovui liko gyventi neilgai - skelbia žiniasklaida

(10)

Rusijos žiniasklaidoje gausu antraščių apie tai, kad Kremliaus propagandistui Nikolajui Baskovui, kuris pastaruoju metu vos laikosi ant kojų ir priaugo daug svorio, liko nedaug laiko. Pats dainininkas įpila alyvos į ugnį ir užsimena, kad jis "išperka savo nuodėmes".

Pavyzdžiui, rusiškas leidinys Dni.ru teigia, kad Baskovas šokiruoja savo gerbėjus, nes vos gali judėti. Dainininkas bando kurti aktyvios veiklos regimybę, tačiau gandai apie jo siaubingą būklę nesiliauja.

Savo telegramoje Baskovas parodė pasiruošimą "Naujųjų metų ugniai", net ir dailininko paveiksle kai kurie pastebėjo simboliką.

"Įdomu tai, kad fotografuodamasis dainininkas tiesiogine prasme patenka į kitą pasaulį. Juk neseniai studijoje darytoje nuotraukoje jis pasirodė vilkėdamas Rusijos caro kostiumą ir, matyt, pasinėręs į tą pačią epochą", - sakė Rusijos žurnalistai.

Be to, Baskovas pradėjo "taisytis". Jis pranešė, kad koncertavo koncerte, skirtame Putiną palaikantiems menininkams, remiantiems Rusijos invaziją į Ukrainą.

Dainininkas viešai pareiškė, kad skiria milijoną rublių (apie 522 000 grivinų) V. Putino kruvinai agresijai paremti. Matyt, Baskovas siekia, kad rusai jį prisimintų kaip "dosnų".

Baskovo turtas

Gruodžio pradžioje buvo pranešta, kad Nikolajui Baskovui buvo atlikta sunki operacija. 

Paaiškėjo, kad jis turėjo problemų su kojų raiščiais. Po to pasirodė vaizdo įrašas, kuriame sergantis Baskovas vos laikosi ant kojų.

Spektaklio metu jis nejudėjo, vos paliko sceną ir tik jam pajudėjus salėje užgeso šviesa.

Netrukus atlikėjas pirmą kartą prabilo apie savo ligą ir patikino, kad jau pasveiko. Tai buvo pirmasis Baskovo komentaras apie jo ligą.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder