Serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždei – 2 moterų kaltinimai išprievartavimu

Aktorius Chrisas Nothas, geriausiai žinomas dėl savo vaidmens seriale „Seksas ir miestas“, neigia kaltinimus išprievartavimu, skelbia Usatoday.

Ketvirtadienį pasaulio žiniasklaidą apskriejo žinia apie dvi moteris, kaltinančias garsenybę seksualine prievarta atskiruose incidentuose, įvykusiuose beveik prieš 20 metų. „Kaltinimai iš žmonių, kuriuos sutikau prieš daugybę metų, yra visiškai neteisingi.

Tos istorijos gali būti ir apie įvykius prieš 30 metų, ir prieš 30 dienų, ne visada reiškia ne. Tai yra riba, kurios neperžengiau. Lytiniai santykiai vyko abiejų sutarimu. Aš neprievartavau šių moterų“, – į kaltinimus sureagavo Ch. Nothas.

Moteris, pasivadinusi Zoe pseudonimu, spalio mėnesį pasakojo, kad sutiko aktorių 2004 m. būdama 22 metų amžiaus. Tuo metu moteris dirbo įmonėje, kurioje Ch. Nothas ir kitos garsenybės reguliariai turėjo reikalų. Ji pasakojo, kad aktorius flirtavo su ja ir vėliau pakvietė apsilankyti privačiame baseine Vakarų Holivude, po to kvietė į savo namus ir ten moterį išprievartavo.

Zoe teigė, kad po įvykio su drauge apsilankė medicinos centre, kuriame papasakojo darbuotojams, kad buvo išprievartauta, tačiau to nepranešė policijai, nes bijojo, kad moterimi nebus tikima. Kita moteris, pasivadinusi Lily, sakė, kad sutiko aktorių Niujorko naktiniame klube 2005 m. būdama 25 metų amžiaus.

Moteris pasakojo, kad Ch. Nothas pakvietė ją vakarienės ir vėliau jie kartu sugrįžo į jo namus. Lily pasakojo, kad jautėsi nepatogiai, kai aktorius ją bučiavo, ir „beveik apsiverkė“, kai su juo turėjo lytinių santykių. Moteris teigė, kad jautėsi „pažeista“ po susitikimo ir pasipasakojo draugei, tačiau atsisakė pranešti policijai.

Kaltinimai buvo pareikšti praėjus savaitei po serialo „Seksas ir miestas“ tęsinio premjeros „And just like that“. Gerbėjai buvo šokiruoti, kai serialo pradžioje nuo širdies smūgio mirė Ch. Notho įkūnytas personažas.

Serialas „Seksas ir miestas“ buvo transliuojamas nuo 1998 iki 2004 m. Platforma HBO šių metų pradžioje pranešė, kad gruodžio 9 d. pasirodys serialo tęsinys. Šiuo metu platformoje kas savaitę transliuojama nauja tęsinio serija.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder