Seserys supermodeliai Bella ir Gigi Hadid įsiamžino visai nuogos: fantazijai paliko mažai vietos

(1)

Seserys Bella (25) ir Gigi Hadid (26) dažnai stebina pasaulį, tačiau šįkart jos pritraukė ne vieno akis. „Versace“ pavasario kampanijos filmavime seserys pozavo visiškai nuogos.
 

„Mano deivės“, – įkėlusi nuotrauką į instagram, savo naujausią įrašą komentavo italų dizainerė Donatella Versace (66).

Nuotrauka socialiniuose tinkluose greitai sulaukė stiprios internautų reakcijos, kadangi seserys kartu pozavo visiškai nuogos, prisidengdamos tik rankinėmis ir savo ilgais plaukais.

Vis dėlto ši nuotrauka turi daug panašumų ir atkartoja taip pat dar vieną „Versace“ kadrą, kuriame 1995 m. pozavo Claudia Schiffer ir aktorius Sylvester Stallone.

Seserys Bella ir Gigi Hadid pripažino, kad tapti „Versace“ veidais yra tiesiog svajonės išsipildymas: „Šeima. Būti „Versace“ veidu yra vienas didžiausių mano apdovanojimų bėgant metams, tačiau labiausiai vertinu akimirkas su tavimi, Donatella.

Jei susipažinsite su savo herojais ir jie pasirodys geresni, nei galėjote svajoti, priminkite jiems apie tai! Aš myliu tave, DV, ir labai tave vertinu“, – instagrame skelbė Gigi.

Į tai Donatella atsakė: „Gigi, tu man tikrai šeima. Tu esi supermoteris ir aš tave dievinu. Ir tu, ir Bella esate nepaprastai gražios šioje kampanijoje.

Ačiū, kad visada buvote su manimi“.
 

Archyvų nuotr.

 

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder