Ginklas

Sidabrinė grandinėlė išgelbėjo vyro gyvybę: stebuklingai išgyveno užpuolimą

(1)

Vienas vyras iš Kolorado valstijos gali laikyti save tikru laimės kūdikiu, nes sidabrinė grandinėlė ant kaklo išgelbėjo jo gyvybę.

Praėjusią savaitę Kolorado valstijos Komerso miesto policijos departamentas savo "Facebook" puslapyje paskelbė nuotraukas, kuriose matyti kruvinas metalinis papuošalas, kurio grandinėlėse įstrigęs nedidelis metalo gabalėlis.

Paaiškėjo, kad ji priklausė vietiniam vyrui, kuris įsivėlė į karštą ginčą su kitu asmeniu ir buvo pašautas.

Virusiniame pranešime teigiama, kad kulka būtų perskrodusi aukos kaklą, jei ne sidabrinė grandinėlė ant kaklo, kuri greičiausiai mirtiną šautinę žaizdą pavertė nedidele durtine žaizda.

Ekrano nuotr.

Ekrano nuotr.
Grandinėlė sustabdė kulką / Nuotrauka: facebook.com/commercecitypd

"22 kalibro kulka buvo paleista ginčo metu ir būtų pataikiusi į nukentėjusiojo kaklą, jei nebūtų įstrigusi grandinėlėje, kurią jis dėvėjo", - rašė policija.

"Dėl to jis patyrė tik kiauryminę žaizdą".

Policija aukos laimę pavadino "tiesiog neįtikėtina", tačiau kai kurie "Facebook" vartotojai suskubo ją pavadinti dieviškuoju įsikišimu.

Kalbant apie grandinėlę, nors ji buvo apibūdinta kaip sidabrinė, Commerce City policija teigė, kad tai greičiausiai buvo stipresnis lydinys, nes grynas sidabras yra minkštas metalas, todėl kulka būtų lengvai ją perskrodusi.

"Patikrinome, kad sidabras yra minkštas", - rašė policija.

"Taigi, galbūt dukart pagalvokite prieš rinkdamiesi originalą, ar klastotę".

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder