Šis Zodiako ženklas yra didžiausias išsišokėlis

Jie pasakos, kiek kainavo jų automobilis, ir mėtys pretenzingas frazes.

6 Jautis

Jaučiai nėra egoistiški parodijuotojai, tačiau jie dažnai stengiasi, kad apie jų sunkų darbą būtų žinoma.

"Kai jie bando parodyti savo dominavimą kokiame nors dalyke, tai labiau atskleis savo pasiaukojimą, - sako helenų astrologė Courtney Trethric.

Galite tikėtis kuklių pasigyrimų apie tai, kad praėjusią naktį visiškai nemiegojo, kad užbaigtų prezentaciją, arba apie tai, kad turėjo nulį laisvo laiko po to, kai prižiūrėjo sergantį vaiką.

Jų garsusis užsispyrimas taip pat susilieja su šiuo bruožu.

"Net jei jie nėra geriausi vadovai pastate, jei mano, kad tokie yra, jie nepakeis savo sprendimo savintis šį titulą", - priduria Trethric.

Dažnai jie nepriima atsakymo "ne".

5 Mergelė

Mergelės yra Zodiako ženklo perfekcionistės, o tai kartais gali lemti ir parodomąjį elgesį.

"Jos pirmos pasiners į pokalbį, kuriuo yra įsitikinusios, norėdamos pademonstruoti savo intelektą ir pasigirti savo žiniomis", - sako Treteris.

Vėlgi, jų elgesys neatrodys egoistiškas.

"Puikus pavyzdys - Keanu Reevesas ir Beyonce, - aiškina Trethricas.

"Jie abu yra aukščiausio lygio savo sričių specialistai ir akivaizdžiai nesipuikuoja, tačiau akivaizdu, kad yra įvaldę savo amatą."

Kitaip tariant, Mergelės dažnai užsitarnauja teisę girtis.

4 Šaulys

Linksmi, draugiški ir bendraujantys Šauliai moka pritraukti sėkmę.

"Šias teigiamas savybes lemia jų valdančioji planeta - ekspansyvusis Jupiteris, tačiau tam tikromis aplinkybėmis jos gali pasikeisti ir į neigiamą pusę, todėl šis ženklas gali netikėtai pasirodyti", - sako trenerė ir astrologė Linda Berry.

"Šauliai taip pat gali nežinoti, kada liautis, ir būti "atviros burnos, įkištos kojos" tipo asmenybės, o tai gali atstumti aplinkinius."

Pavyzdžiui, jie gali pasakoti apie neįtikėtiną paaukštinimą darbe, bet pernelyg ilgai kalbėti ir netyčia apšmeižti bendradarbius, kuriuos aplenkė dėl šio darbo.

3 Dvyniai

Dvyniai yra vakarėlio gyvenimas. Šie socialiniai drugeliai be problemų užmezga pokalbį su nepažįstamuoju arba apsirengia parodomąją aprangą kitaip santūriame renginyje.

"Nors jie nenori niekam rodyti dėmesio, jie ras būdą, kaip pasipuikuoti savo sugebėjimais", - sako astrologė ir taro skaitytoja Charette Vachon.

"Jiems patinka puikuotis savo daiktais, pradedant papuošalais ir baigiant išskirtinių drabužių kolekcija."

Taigi, nors į jūsų vakarienę jie galbūt neateis ketindami nustebinti minią savo gardžiu desertu, jie gali tai padaryti netyčia. O ir jų tostas greičiausiai bus charizmatiškesnis už jūsų (vėlgi netyčia).

2 Avinas

Sėkmė Avinams ateina natūraliai.

"Kaip ir mitologinis Avinas, šio ženklo simbolis, jie retai kada pasiduoda bet kokiam savo sumanymui, ypač kai tai susiję su valdžia", - sako A. Berry.

Jiems patinka būti pirmoje vietoje ir jie nelinkę dalytis dėmesiu, kuris dažnai su tuo susijęs.

"Šis ugnies ženklas imasi visko, kad padarytų įspūdį, jei tai suteikia jiems reikalingą pranašumą - vairuoja greičiausius automobilius, valgo geriausiuose restoranuose ir dėvi naujausius dizainerių drabužius", - priduria J. Berry.

"Jie visada nori atkreipti į save dėmesį ir būti pastebėti."

Kai kitą kartą su tokiu žmogumi bendrausite, nenustebkite, kai jis išvardys viską, ką pasiekė nuo tada, kai buvote susitikę paskutinį kartą.

1 Liūtas

Liūtus valdo Saulė - ir dėl to jie dievina dėmesio centrą.

"Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra labai dramatiški ir išdidūs, dėl to jie yra didžiausio parodijuotojo Zodiako sąrašo viršuje", - sako J. Berry.

Liūtai yra stiprūs ir galingi, turi atitinkamą ego ir nuomonę.

"Jie demonstruoja savo kūrybiškumą ir atlikimo genialumą su dideliu kilnumu ir grakštumu, o abi šios savybės lengvai leidžia jiems atsidurti prieš auditoriją, pavyzdžiui, filmuose, televizijoje ir teatre", - sako Berry.

Jie gali pakviesti jus į kitą savo šokio ar vaidybos pasirodymą arba į kitą vakarienę, kur, be abejo, surengs tokį pat dramatišką šou.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder