„Skandalingoji“ Putino striukė už 12 tūkstančių: po kalbų sureagavo ir pats prekės ženklas

Vladimiras Putinas penktadienį sudalyvavo Rusijos režimo paramos koncerte. Renginyje jis pasirodė apsivilkęs beveik 12 tūkst. eurų kainuojančia itališko prekės ženklo striuke. Neilgai trukus apie šį įvykį pasisakė ir pats rūbą kūręs dizaineris.
 

Vladimiras Putinas penktadienį sudalyvavo Rusijos režimo paramos koncerte.

Renginyje jis pasirodė apsivilkęs beveik 12 tūkst. eurų kainuojančia itališko prekės ženklo striuke.

Neilgai trukus apie šį įvykį pasisakė ir pats rūbą kūręs dizaineris. 

Prekės ženklo „Loro Piana“ įkūrėjas Luigi Loro Piana italų dienraščiui „Repubblica“ pareiškė, jog ketina žengti visus žingsnius, kad atsiribotų nuo Putino ir solidarizuotųsi su Ukraina. 

„Manau, kad Putino dėvėta striukė yra seniai įsigytas pirkinys, bet taip pat manau, kad tai smulkmenos, palyginti su karo tragedija. 

Kaip įmonė mes visiškai pritariame LVMH grupės pozicijoms.

Aišku, kurioje pusėje mes pasirinkome būti.

Nesijaučiu kaltas dėl to puikuoto švarko, dėvimo ant scenos, bet manau, kad Putinas turėtų pagalvoti apie žudynes, kurias jis verčia Ukrainos žmones patirti“, – tikino L. Piana.

Dizaineris patikino, jog bendrovės pozicija visada buvo palanki Ukrainos žmonėms.

„Loro Piana“ nuo pat Rusijos puolimo pradžios rėmė puolamos Ukrainos gyventojus, aukojo pinigus pagalbą teikiančioms organizacijoms. 

Dienraščio puslapyje rašoma, kad „Loro Piana“ taip pat siuntė antklodes ir siūlų gaminius į Ukrainą bėgantiems žmonėms ir tiems, kurie viską prarado per sprogdinimus.

„Pagalba gyventojams šiuo metu yra svarbiausia – ukrainiečiai turės visą mūsų moralinę ir praktinę paramą“, – įsitikinęs L. Piana.

Redakcijos sprendimu prie šio straipsnio komentavimas yra išjungtas

 

Gemius

Sidebar placeholder