Skiepytis visus ragina netgi sveikuolis Dainius Kepenis

Paklausus, ar jau pasiskiepijo, valstiečių frakcijos narys Dainius Kepenis laidoje „Alfa taškas“ juokavo, kad kasdien skiepijasi po du kartus – ryte ir vakare. „Fizinis aktyvumas ir sveikas gyvenimas yra patys geriausi skiepai. Na, o tie skysčiai, kurių Konstitucija neverčia į save įsileisti, man yra svetimi“, – kalbėjo jis.

Seimo narys sakė, kad svarbiausia yra natūralus imunitetas, bet apie tai kalbama per mažai, nes žiniasklaidoje pabrėžiama tik skiepų sukuriamo imuniteto reikšmė: „Matau, kad yra daugybė žmonių, kurie supranta natūralaus imuniteto reikšmę, bet didžioji srovė, kuri valdo, yra ekonominiai ir farmaciniai interesai".

Kas gi nori pyktis su tais, kurie moka pinigus? Niekas. Dėl to ir nesipyksta.

D. Kepenis laidoje skatino skiepytis tuos, kurie nepropaguoja sveikos gyvensenos. Pasak pašnekovo, mėgstantys ilgai gulėti prie televizoriaus, rūkyti ir valgyti nesveiką maistą, pasiskiepiję nuo koronavirusinės infekcijos turėtų pasijausti ramiau.

Archyvų nuotr.

Seimo narys piktinosi vieną dieną negalintis, o kitą – jau galintis prie lauko staliuko išgerti arbatos ir Vyriausybės sprendimus valdant karantiną vadino palaida bala:

Kas čia darosi? Kodėl tokie neapgalvoti veiksmai?

"Jų yra ant kiekvieno žingsnio, žmonės tai mato ir piktinasi. Turi būti tvarka, o ne palaida bala.“

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder