Kitą savaitę atnaujinami darbai Baltijos prospekte

Sklidina vairuotojų kantrybės taurė

(1)

Uostamiesčio ir kasdien į Klaipėdą važinėjančių vairuotojų kantrybės taurė jau prisipildė su kaupu ir tik laiko klausimas, kada neigiamos emocijos pradės veržtis per kraštus.

Paprastai kalbant, visi jau juodai „užsikniso“ stovėti dėl statomos Baltijos estakados ne tik šiame, bet ir kituose įvažiavimo į uostamiestį keliuose susiformavusiuose ir įprastais jau tapusiuose kamščiuose.

Socialiniuose tinkluose vairuotojai ne tik piktai klausinėja vienas kito, kada pagaliau ši estakada bus atidaryta, bet ir tikina, jog jau neva matė ja važiuojančius automobilius.

Pusiau rimtai teigiama, kad tokia privilegija išvengti spūsčių, lyg kokiems Neringos gyventojams prie per Kuršių marias keliančio kelto, suteikiama tik išrinktiesiems.

Vyresniajam „Bulvaro“ broliui „Vakarų ekspresui“ statybininkai sakė, kad Baltijos estakadą baigs iki Kalėdų. Naujajam Klaipėdos merui, apsidrausdami, - iki kitų metų pavasario.

Na, o vairuotojams, matyt, tradiciškai lieka tik apsišarvuoti kantrybe ir tikėtis, kad estakada važiuoti bus galima anksčiau nei kitais metais sulauksime šviežių bulvių.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder