Škotas išgėrė 60 butelių alaus ir visą mėnesį kankinosi nuo pagirių
Škotas buvo įpratęs dažnai vartoti alkoholį ir išbandė įvairiausias priemones, tačiau galvos skausmas ir regėjimo problemos neišnyko.
Atlikę tyrimus gydytojai atmetė traumas ir infekcines ligas, kompiuterinės tomografijos tyrimas taip pat nedavė rezultatų, tačiau skausmas nesiliovė.
Jie atliko stuburo tyrimą ir nustatė padidėjusį smegenų skysčio spaudimą į smegenis.
Tolesni kraujo tyrimai parodė pernelyg didelį vilkligės antikoagulianto kiekį - pacientui išsivystė autoimuninė liga. Tačiau ją sukėlė ne alkoholis.
Pagrindinė škoto klaida buvo ta, kad jis per kelias dienas išgėrė apie 30 litrų alaus ir nieko daugiau.
Tai nebuvo rekordas ir net ne alkoholinis girtavimas, suaugusio vyro organizmas gali ištverti tiek alkoholio - tačiau jis buvo kritiškai dehidratuotas.
Pacientas manė, kad alus puikiai malšina troškulį, tačiau bet koks alkoholis yra diuretikas, o alus - dar labiau. Jis gėrė kelias dienas iš eilės ir vis prarado hidrataciją, o tai sukėlė sunkių pasekmių.
Išvada paprasta - jei ketinate vartoti stiprų gėrimą, turėtumėte jį derinti su kitu skysčiu (geriausia - švariu vandeniu) arba imtis priemonių, kad ryte rehidratuotumėte organizmą.
Organizmui reikia papildyti vandens atsargas ir jis apie tai signalizuoja akivaizdžiu būdu, tačiau kyla pavojus, kad troškulys bus suklaidintas, kai vietoj vandens bus malšinamas geriant alų ar panašius gėrimus, kurių sudėtyje yra alkoholio.
Alkoholis aptemdo protą, o kankinamas kūnas, užuot gydęsis, gauna naują krūvį, o tai gali sukelti didžiulių sveikatos problemų, kaip parodė šio nelaimėlio istorija.
Rašyti komentarą