Šokiai automobilyje numatomi ir Klaipėdoje

Praėjusį savaitgalį Kauno gyventojai turėjo galimybę sudalyvauti „Drive- in Club“ diskotekoje. Lietuvoje žinomiems didžėjams grojant Žalgirio arenos automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo galima ne tik klausytis mėgiamos muzikos sėdint savo mašinoje, bet ir stebėti lazerių šou.

Vienas iš idėjos autorių, muzikos ir pramogų festivalio „Karklė“ vadovas Darius Kalinauskas teigė, kad tokį renginį planuoja suorganizuoti ir uostamiestyje. „Šiuo metu tokio tipo diskoteką dar padarysime Vilniuje, o paskui jau organizuosime ir Klaipėdoje. Tačiau tai įvyks, greičiausiai, tik po Velykų“, - kalbėjo vadovas.

Pašnekovas akcentavo, kad taip pat svarbus aspektas yra bendros pandeminės situacijos stebėsena, nes dėl vėl didėjančio užsikrėtusiųjų Covid-19 virusu skaičiaus, planai dar gali keistis.

Kurioje uostamiesčio vietoje tokia pramoga galėtų vykti, D. Kalinauskas kol kas nelinkęs atskleisti. „Esame numatę net keletą galimų vietų, tačiau konkretus susitarimas dar nėra įvykęs, todėl, manau, nebūtų labai gerai iš anksto viską papasakoti. Bet surengti šią diskoteką tikrai labai norime ir tai, anksčiau ar vėliau, padarysime“, - pabrėžė vadovas.

Su idėjos autoriais dėl planuojamo renginio jau susisiekė nemažai technikos tiekėjų iš Klaipėdos. „Tikrai labai intensyviai judame ta linkme, tik, kaip ir minėjau, labai sunku įvardinti konkretų laiką. Bet skatiname uostamiesčio gyventojus laukti diskotekos, stengsimės nenuvilti“, - apie planus pasakojo D. Kalinauskas.

Vadovas akcentuoja, kad į tokį vakarėlį atvykę žmonės turi galimybę ne tik pamatyti mėgiamą didžėjų ir paklausyti muzikos, o taip pat gauna bendrą visumą: mini švieų spektaklį ir lazerių šou. „Į Kaune vykusį renginį buvo atvažiavusi viena mergina, kuri visiškai nemėgsta klubinės kultūros. Kai viskas baigėsi, ji išvyko labai sužavėta ir nustebusi. Apskritai buvo labai smagu, kai po diskotekos dauguma žmonių išvažiuodami dėkojo atsidarę mašinų langus. Visi pasiilgo pramogų. Iš tiesų, labai įdomūs laikai atėjo“, - mintimis dalijosi D. Kalinauskas.

Nors pirmojo karantino metu buvo surengta nemažai panašaus pobūdžio pramogų, kai gyventojai galėjo jas stebėti neišlipdami iš automobilio, didžėjų pasirodymai tokiame formate vyksta pirmą kartą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder