Staigmena Deivio gerbėjams – karjeros pradžioje įrašytas ir iki šiol negirdėtas originalus kūrinys

Populiariausia visų laikų Deivio daina Mergytei klausytojus pasiekė 1999 m. ir iki šiol atlikėjo gerbėjų širdyse yra užėmusi ypatingą vietą.

Tačiau tik artimiausi Deivio bendražygiai žino, kad šio kūrinio pirmoji versija buvo įrašyta muzikantui būnant vos 16-os metų. Anuomet kartu su grupe Liūdesio gėlės muzikantas įrašė pirmąją šio kūrinio versiją, kuri vadinosi LIUK. Dabar Deivio gerbėjai turės galimybę ją išgirsti ir įvertinti. Kaip ši daina gimė?

„Palydėjau vieną mergaitę, vardu Živilė, į Palangos autobusų stotį. Mačiau ją vieną kartą ir daugiau nieko niekada apie ją negirdėjau. Dabar gatvėje sutikęs neatpažinčiau. Tą kartą grįžęs vėlai naktį parašiau dainą LIUK, sutrumpintai Živiliuk. Pavyko išgauti išskirtinį skambesį, daina iš karto padarė įspūdį tiems, kurie ją girdėjo.

Vienintelis dalykas, kuris mane iki šiol glumina – mano dainavimo maniera. Tuo metu buvau nesimokęs dainavimo, kaip jaučiau, taip dainavau. Šiuo metu ruošiuosi savo koncertiniam turui, kuris prasideda jau šį šeštadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje, atliksime kūrinius su gyvo garso grupe, naujame skambesyje, bet buvo puiki proga prisiminti, išsitraukti tokių įdomių dalykų iš jaunystės, karjeros pradžios… oi dar pasidalinsiu… “, – juokiasi atlikėjas.

Daugybei Deivio gerbėjų originalioji „Mergytės“ versija taps galimybe mintimis atsukti laiką ir prisiminti ne tik nostalgišką skambesį, bet ir geras jaunas dienas. 

Na o pats Deivis šiuo metu švenčia 25 metų sceninės veiklos jubiliejų ir keliaus per Lietuvą su gyvo garso koncertiniu turu „DEIVIS 25“. Jo metu klausytojus džiugins gerbėjus gerai žinomi kūriniai, lietuviški hitai: Ikaras ir Gulbė, Dainuok, Ašara, Jeigu nori, Tu ne viena, Taip gera, bet taip pat ir kūriniai iš svarbiausių sukurtų vaidmenų miuzikluose: Jėzus Kristus Superžvaigždė, Paryžiaus katedra ir kiti. Kai kurios dainos primena senus laikus, kitos puošiasi nauju skambesiu.

Scenoje Deiviui talkina profesionalių muzikantų komanda, tarp kurių – gitaros legenda Tomas Varnagiris. Spalio 8 d. Vilnius, Šv. Kotrynos bažnyčia, spalio 27 d. Šiauliai, spalio 28 d. Alytus, lapkričio 19 d. Marijampolė, lapkričio 25 d. Klaipėda, lapkričio 26 d. Panevėžys, lapkričio 27 d. Kaunas.

Į Deivio 25-erių metų scenoje jubiliejinį koncertinį turą dar galite suspėti. Bilietus platina bilietai.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder