Su broliu laidoje pasirodęs Edmundas Kučinskas – apie seniai patirtą traumą: „Juoko tada buvo mažai“

Broliai Edmundas ir Rimvydas Kučinskai kartais kartu pasirodo scenoje, tačiau nė vienas iš jų nėra dažnas televizijos svečias.

Visgi prieš populiariausio TV3 žaidimo „galvOK“ kerus neatsilaikę broliai nusprendė tai pakeisti ir jau šį vakarą būtent čia išbandys savo žinias.

Laidoje jie ne tik dalinsis atviromis istorijomis, bet ir papasakos apie didžiausias traumas – E. Kučinskas prisimins įvykį, kuris, nors ir trumpam, buvo pakišęs koją jo dainininko karjerai.

E. Kučinskas juokaus, kad su broliu yra jie tokie panašūs, kad netgi galėtų būti laikomi dvyniais. Vis dėlto iš tiesų juos skiria 4 metai – mokytoju dirbantis Rimvydas yra jaunesnysis brolis.

Čia netrukus įsiterps ir laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, kuris tikins, kad brolius atskirti būtų sunku, jei ne blizgus Edmundo švarkas – scenos legenda visuomet garsėjo puošniais koncertiniais apdarais.

Įkvėpti klausimų ir jų temų, svečiai laidoje dalinsis asmeniškais prisiminimais. Štai Edmundas, pamatęs temą „iš mafijozų gyvenimo“, pasakos, kokiais atvejais jam yra tekę susidurti su tokiais rimtais veikėjais.

„Tiems rimtiems, tikriems mafijozams, ačiū dievui, dainavęs nesu. Aš juos pažinojau asmeniškai – būdavau ten kaip svečias“, – sakys jis ir paliks žiūrovams nuspręsti – juokauja, ar sako tiesą.

Vėliau savo istorija pasidalins ir laidos vedėjas – tikriausiai ne visi yra girdėję, kad praeityje A. Žiurauskui yra tekę padirbėti gana netikėtoje vietoje.

„Keletą metų man yra tekę dirbti Kauno tardymo izoliatoriuje. Veiklų ten yra labai įvairių – negaliu pasakyti, kad Alkatraso kalėjime jų yra tiek pat, bet kalinys, o ypatingai – jei jis įkalintas labai ilgai – turi tikrai didelį pasirinkimą, ką jis gali daryti.

Sodas, daržas, sportas, skaitymas,  savišvieta… Kas tik nori“, – pasakos jis, tačiau ar jo užuominos padės į klausimą apie garsų nusikaltėlį atsakyti Rimvydui ir Mantui?

Kadangi vienoje komandoje žaisiantys Marijonas ir Edmundas – scenos žmonės, žaidimo metu nuskambės ne viena istorija apie dainas ir muziką.

Laidoje žiūrovai ne kartą išgirs minimus garsiausius E. Kučinsko hitus bei pasakojimą apie vieną iš jo patirtų traumų.

Pasirodo, kad E. Kučinskui praeityje dainuoti sutrikdžiusi yra netyčia patirta žandikaulio trauma. „Man „žiaunas“ sulaužė su švininiu kryžiumi.

Dainuodamas spektaklyje „Paryžiaus katedra“, netyčia ne vietoje nušokau. Žmogus norėjo užsimoti su švininiu kryžiumi, bet kaip davė man… Ir dar dainuoti reikėjo… Tada juoko buvo mažai“, – sakys laidoje jis.

O štai Marijonas, įkvėptas temos apie „Dainų dainelę“, pasakos apie taip ir neįvykusį, bet išsvajotą koncertą.

„Turėjau dainuoti „Dainų dainelėje“ poroje su mergaite, bet man išoperavo apendicitą, tad taip ir nebegalėjau – dėl to labai liūdėjau”, – sakys jis ir juokais pridės, kad, matyt, jei koncertas visgi būtų įvykęs, kartu su porininke būtų atlikę mylimos jo grupės „AC/DC“ kūrinį.

Savo ruožtu žaidimo vedėjas A. Žiurauskas nustebins pasakydamas, kad šiame vaikų pamiltame konkurse turėjo dalyvauti ir jis. Tačiau jam, kaip ir Marijonui, to padaryti visgi neteko: „Buvo labai gėda – aš pabėgau“ (juokiasi).

Kaip laidos dalyviai atsakys į klausimus apie muziką? Kas privers Rimvydą ištarti, kad Mantas – jo herojus?

Koks yra vienas didžiausių M. Mikutavičiaus kompleksų, apie kurį užvirs didžiausia diskusija salėje? Kas privers Rimvydą pasakyti, kad Edmundas jam – ne brolis?

Visi atsakymai į šiuos klausimus – jau šį vakarą, žaidime „galvOK“, 19.30 val. per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder