Liepa Norkevičienė

Su vyru Evaldu mažąjį tenisą žaidusi Liepa Norkevičienė patyrė traumą: baiminasi, kad atostogas teks praleisti viešbutyje

(2)

Pirmadienį savo socialiniuose tinkluose žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė pasidalino įrašu apie patirtą blauzdos traumą. Vis dėlto žinoma moteris tikisi greitai pasveikti, laikosi visų gydytojų rekomendacijų, nes artėjantį savaitgalį planuoja išvykti į Austrijos kalnų kurortą.

Delfi susisiekus su atlikėja, ji teigė, kad trauma nėra rimta.

Žinoma moteris pasakojo, jog savaitgalį su vyru žaidė padelį, ne taip pastatė koją ir pajuto skausmą.

Jam nepareinant, pašnekovė kitą dieną kreipėsi į medikus.

Apžiūrėję gydytojai teigė, kad koja stipriai patempta, patarė gerti vaistus, mažai judėti.

„Nėra jokio kriminalo“, – juokėsi žinoma moteris.

Socialiniuose tinkluose atlikėja minėjo, kad į medikus kreipėsi ne tą pačią dieną, iš pradžių laikėsi tėčio, kuris yra medikas, rekomendacijų.

„Jis man pasakė, ką daryti, kaip suteikti pirmąją pagalbą, kad kuo greičiau pasveikčiau“, – įspūdžiais dalijosi žinoma moteris.

Netrukus L. Norkevičienė planuoja atostogas kalnuose, tikisi, kad po savaitės jau galės atsistoti ant snieglentės. „Važiuosime slidinėti, todėl šiek tiek baisu, jog kelionę teks praleisti viešbutyje“, – atviravo L. Norkevičienė.

Paklausta, ar yra turėjusi tokių traumų anksčiau, atlikėja atsakė, kad ši – pirmoji, todėl labai džiaugiasi, kad kol kas pavyko apsieiti be įtvaro.

„Labai tikiuosi, kad man pavyks užlipti ant kalno“, – juokavo L. Norkevičienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder