Sumaištis dėl SEL koncerto Klaipėdoje: padarys viską, kad jis neįvyktų

Pasirodžius Egidijaus Dragūno-SEL pasisakymams apie karą Ukrainoje, su atlikėju viena po kitos nustojo bendradarbiauti įvairios įmonės, atšaukti koncertai. Bandoma atšaukti ir vasarą turintį vykti koncertą Klaipėdoje, tačiau E. Dragūnas jį vis dar reklamuoja.

Atlikėjo socialiniuose tinkluose Velykų savaitgalį pasirodė ne viena liepos 9-ąją suplanuoto koncerto reklama.

Visgi, Klaipėdos Žvejų rūmų, kuriems priklauso Klaipėdos vasaros estrada, kurioje koncertas planuojamas, direktorius įsitikinęs – šio renginio mieste būti negali.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Žvejų rūmų direktoriumi Alvydu Juozu Lenkausku, jis paaiškino, jog koncerto organizatorius yra UAB „Idėjų logistika“, ir vienašališkai nevykdyti su įmone pasirašytos sutarties jie negali.

Dabar, pasak direktoriaus, viskas priklauso nuo kelių dalykų. 

„Situacija išties neaiški. Manau, kad koncertas neįvyks, čia dabar yra miesto sprendimas – išduoti leidimą koncertui, ar ne. 

Jis dar nesikreipė miesto leidimo renginiui.

Mes pasiūlėme anksčiau išsiimti leidimą, mums arogantiškai atsakė, kad tai bus padaryta likus 3 savaitėms iki renginio“ – tikina A. J. Lenkauskas. 

Parduota vos 100 bilietų

Žvejų rūmų direktorius teigia esąs įsitikinęs – koncerto liepos mėnesį nebus. 

„Aš nusiteikęs, kad jo nebus, mūsų pozicija yra aiški.

Mes tiesiog nenorime turėti teisinių niuansų. Toks punktas sutartyje numatytas nebuvo, o vienašališkai nutraukti sutarties mes negalime. 

Aš manau, jog neįvyks tas koncertas, niekas nevyksta, bilietai nejuda.

Šimtas bilietų buvo nupirkta, viskas. Visi profesionalai sako, kad jis neturėtų įvykti, jo niekas nereklamuos, neparduos bilietų ir galiausiai pats atšauks. 

Kai pasirodė jo tie pasisakymai, mūsų pirma mintis ir buvo, kad koncerto nebus, graužėmės nagus, kad jau turėjome pasirašę sutartį“, – atsidūsta Alvydas Juozas Lenkauskas.

Panašu, kad jam pritaria ir pati miesto valdžia – žiniasklaidoje pasirodė kalbų, jog Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas taip pat patikino, kad koncerto jo mieste nebus. 

Pokalbio pabaigoje direktorius išduoda priėmęs sprendimą palikti pareigas, jeigu šis koncertas vis dėlto įvyks: „SEL bus išvertęs iš posto Klaipėdos kultūros namų direktorių“, – liūdnai pajuokauja A. J. Lenkauskas.

Primename, jog apie Rusijos invaziją į Ukrainą E. Dragūnas pasisakė savo paskyroje instagrame.

„Tie, kurie sėdi ten ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegul jie ten b*** šaudosi, tegul jie ten šika. Aš už taiką ir geriu alų“, – vaizdo įraše sakė E. Dragūnas.

Kaip pranešė 15min, vėliau šis vaizdo įrašas buvo ištrintas. Šiais grupės „SEL“ lyderio komentarais pasipiktino ir jos nariai, kurie pranešė paliekantys grupę.

Vėliau, anot portalo, E. Dragūnas viešai piktinosi jo pasisakymą pasmerkusius pramogų pasaulio atstovais bei išvadino juos „idiotais“, taip pat keiksmažodžiais kreipėsi ir į atlikėją Justiną Jarutį.

Iš grupės pasitraukė atlikėjai

Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E. Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.

Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų.

Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas.

Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką.“

Tokia kalba įsiutino ir pramogų pasaulio žmones – Indrę Stonkuvienę, Mantą Bartuševičių, Justiną Jarutį. Indrė Stonkuvienė stebėjosi, kaip dar žmonės gali eiti į jo koncertus ir paragino to daugiau nebedaryti.

„Negaliu susilaikyti dėl šio žmogaus, visų pirma kaip mama, kaip žmogus, kuriam rūpi, kad nevyktų karas! Žūsta žmonės! Vaikai! Vyrai! Klausyti šio žmogaus vėpliojimų (ir nebejuokinga), gąsdina žmonių neadekvatumas.

Sėdi sau, kelia taurę jis ir dar pasisako tokius š... – tikrai??? Natūralus planetos išvalymas?“, – rašė I. Stonkuvienė.

Atlikėjo pasisakymai palietė ir pačius grupės narius, jie pareiškė paliekantys grupę: „Po vakarykščių vadovo pasisakymų ir filmuotų video, mes – muzikantai: Kasparas Meginis, Julius Valancauskas, Jonas Butvydas, Viktoras Woop, Mindaugas Balčiūnas, Romas Rainys, Silvija Pankūnaitė-Micutė oficialiai pareiškiam, jog daugiau nebūsime grupės SEL dalimi.

Pabrėžiame, kad visi iki vieno stipriai nepritariame Egidijaus komentarams (bei visiškai esam prieš kolegų atlikėjų žeminimą).

Tiek būtų šiuo klausimu. #СлаваУкраїні.“

Sidebar placeholder