Supilkite kavą į skalbimo mašiną ir nustebins rezultatas: to tikrai dar niekada nedarėte

Deja, kuo dažniau skalbiate marškinius, marškinėlius ar džemperius, tuo labiau jie blunka. Ši problema ypač aktuali tiems daiktams, kurie yra juodos arba tamsiai mėlynos spalvos, - rašo tsn.ua.

Ilgainiui atspalvis tampa pilkas arba ant drabužio atsiranda šviesesnių dryžių. Greitai tokie daiktai atsiduria sąvartyne arba guli lentynose ir lieka nereikalingi.

Kartu pasitaiko, kad juodi daiktai išmetami beveik iš karto po pirmojo skalbimo, nes dėl netinkamų skalbimo miltelių ar skalbimo būdo spalva išblunka.

Taigi tam, kad mėgstami drabužiai išlaikytų blizgesį ir spalvą bei tarnautų ilgiau, galite pasinaudoti gana paprastu, bet veiksmingu būdu.

Galite pamiršti brangius chemikalus, kurie neigiamai veikia aplinką, ir vietoj jų naudoti paprastą maltą kavą.

Toks gyvenimo būdas gana populiarus internete.

Dėl aukštos temperatūros, netinkamai parinktų produktų su balikliais ir dažnų skalbimo ciklų drabužių spalviniai pigmentai linkę ištirpti.

Tai tolygiai balina pluoštus, iš audinio išplauna dažus.

Tačiau jei skalbimo metu tiesiai į būgną įpilsite du puodelius juodos kavos, o po to skalbimą paleisite švelniu režimu, šią problemą galėsite išspręsti.

Tik būtinai įsitikinkite, kad į skalbyklę dedami tik tamsių ir juodų spalvų drabužiai, kitaip kyla pavojus, kad audinys gali nusidažyti.

Kavą galima naudoti juodiems daiktams skalbti, net jei skalbiate juos rankomis.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia išskalbkite drabužius įprastu skalbikliu, o tada naudokite kavą kaip skalavimo priemonę.

Už trečiųjų šalių informacijos patikimumą redakcija neatsako

Organizatorių nuotr.

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su draugais Facebook!

Taip pat skaitykite:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder