Susitelkite į save, nes daugeliui kitų žmonių iš tiesų nerūpite...

Mes visi esame tai patyrę. Jūs ką tik pasiekėte kažką reikšmingo savo gyvenime ar tiesiog kažkas jums labai pasisekė ir norite apie tai pranešti visiems, kuriuos pažįstate.

Jūs tuoj pratrūksite džiaugsmu ir pasididžiavimu ir norite pasidalinti šiuo džiaugsmu su kitais.

Tačiau trumpam sustojate dėl to mažyčio ir tylaus balso savo galvoje svarstančio, ar mano geros naujienos žmonėms, su kuriais noriu jomis pasidalinti, iš tiesų nuoširdžiai rūpi?

Žinoma, jie gali klausyti iš jūsų burnos sklindančių žodžių, galbūt net paklausti keleto klausimų ar nusišypsoti.

Bet ar dienos pabaigoje jūs ir jūsų gyvenimas iš tiesų jiems rūpės?

Atšiauri realybė gali jus išlaisvinti

Žmonės yra smalsūs visomis prasmėmis.

Jie dažnai elgiasi keistai ir juos dažnai domina kitų žmonių gyvenimai.

Tai kartais gali jus net suklaidint ir leisti patikėti, kad jūs jiems iš tiesų rūpite ir esant reikalui jie jums padės.

Tačiau tikrovėje, daugeliui žmonių iš tiesų nerūpi jūsų gerbūvis gilesniame ar prasmingame lygyje.

Pavyzdžiui, paimkime sužadėtuves: žmonės gali susidomėti kurioje vietoje vyks jūsų vestuvės ar kokia spalva vyraus jūsų šventės metu.

Tačiau daugelis žmonių, kurie dalyvavo jūsų šventėje, nepasiliks su jumis, kai jūsų santuoką užklups sunkumai ir jums reikės emocinio palaikymo.

Kodėl jums reikia pasistengti padaryti save laimingu?

Kai tik suvoksite, kad jūsų santykiai su daugeliu žmonių yra labai paviršutiniški, jūs suprasite, kad pasitikėjimas savimi ir gebėjimas padaryti save laimingu yra vienas iš svarbiausių įgūdžių, kuriuos galite išsiugdyti.

Be pačių artimiausių draugų ir giminaičių, daugelis žmonių, su kuriais susidursite, nepalaikys jūsų, kai jus atleis iš darbo, net jei jie ir sakė, kad džiaugiasi, kai gavote tą darbą.

Jūs privalote išmokti patys vertinti savo talentus ir pasiekimus, nes nei vienam niekada tai nerūpės, net panašiai kaip tai rūpi jums patiems.

Kai jūs gyvenime prieinate momentą, kuomet jums reikia priimti kokį nors sprendimą, įsiklausykite į savo nuojautą ir elkitės vedami savo didžiausių troškimų.

Kai jūs pradėsite gyventi savo gyvenimą tik pagal savo paties sąlygas, galėsite dalintis savo geromis naujienomis su kitais žmonėmis saugiai.

Žinodami, kad nepaisant fakto, kad niekam tai iš tiesų nerūpi, jūs pasiekėte savo paties tikslą, vedami savo unikalios nuojautos ir padarėte savo gyvenimą laimingesniu, nei jis buvo iki šiol.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder