Sužinoję apie pirmąjį viešbučio svečią milijardierių Ričardą Bransoną patyrė didžiulį stresą: net internete ieškojo, ką jis valgo ir kam alergiškas

Ištarus žodį vienuolynas, galvoje kyla įvairiausių minčių. Vieniems įdomu, kas iš tiesų vyksta už uždarų durų, kitiems – kodėl čia nusprendę apsigyventi žmonės pasirinko asketišką gyvenimo kelią be šeimos.

Bet yra ir tokių, kurie vienuolyno erdvėse šoko ir savo vestuves. Apie Kaune esantį Pažaislio vienuolyną tikriausiai teko girdėti daugumai, o čia įsikūręs unikalus „Monte Pacis“ viešbutis ir restoranas šiandien traukia ne tik lietuvių, tačiau ir užsieniečių dėmesį.

Būtent čia gyveno ir ne viena pasaulinio lygio žvaigždė, net buvo filmuotas HBO serialas. Šį antradienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su „Monte Pacis“ įkūrėja ir savininke Indra Ramanauskiene.

Ne tik apie tai, ką reiškia valdyti viešbutį, įrengtą vienuolyno erdvėse, tačiau ir žymius svečius, tokius kaip Ričardas Bransonas. Pasirodo, jis buvo pirmasis „Monte Pacis“ svečias. Indra sako, kad apie verslininko, milijardieriaus Ričardo Bransono vizitą sužinojo iki jo likus vos kelioms dienoms. 

„Tai buvo dienų klausimas, didžiulis stresas, nes tai buvo ir pirmas, ir tokio lygio svečias”. Atsimenu, kaip mes tiesiog guglinom, kam jis alergiškas, ko jis nevalgo”, – prisimena Indra Ramanauskienė.

Vis dėlto vizitas praėjo sklandžiai, o susitikimas buvo paprastas ir jaukus.

„Tie dideli, savo darbu daug pasiekę žmonės būna labai paprasti, gražūs ir kuklūs savo vidumi. Tokiems žmonėms įdomi istorija, įdomi kitokia aplinka. Mes net juokavom vėliau su seru Ričardu Bransonu, kad „Virgin“ kompanijos reklama labai puikiai tiktų čia, vienuolyne”, – su šypsena pasakojo I. Ramanauskienė.

„Monte Pacis“ viešbutyje gyveno ir legendinė aktorė Helen Mirren, čia ne vieną puslapį į savo knygą parašė ir Kristina Sabaliauskaitė, o po nesėkmingo varžybų ruožo pasisemti jėgų į šį viešbutį savaitei atkeliavo ir garsiausia Kauno krepšinio komanda, kuriai po viešnagės pradėjo sektis.

Prabilus apie šventų erdvių energetiką, Indra prisipažins, jog buvo etapas, kuomet su vyru buvo pametę galvas dėl pasaulio vienuolynų, todėl teko apkeliauti itin daug unikalių vietų. Vis tik ne visi prisiminimai gražūs, kai kur teko nubusti nuo košmarų.

„Teko aplankyti ne vieną veikiantį ar buvusį vienuolyną, kuriuose įrengti viešbučiai, restoranai, SPA. Yra tekę plaukioti baseine, kuris įrengtas bažnyčioje po skliautais. Yra įvairiausių gražių pavyzdžių, tačiau yra ir ne tokių mielų prisiminimų.

Vienas iš jų labai ryškus, Gvadelupės miestelyje Ispanijos centre. Visas miestelis – šventas, visi pastatai su istorija. O viešbučio kambariai įrengti buvusiose vienuolių celėse. Nutiko taip, kad paryčiais, labai anksti, mes su vyru tiesiog vienu metu prabudome. Ir, žinot tą jausmą, kai prabundi ir galvoji, kad kažkas įvyko, kažką padariau, esu kaltas.

Žiūrim vienas į kitą ir suprantam, kad vakar nieko blogo neįvyko, viskas gerai, bet tiesiog užgulė toks negerumo jausmas. Kiek pamenu, mes net pusryčių nesulaukėm, susirinkom daiktus ir išvykom“, – įspūdžiais dalijosi laidos pašnekovė.

Laidos metu moteris papasakos ir apie „Monte Pacis“ viešbučio energetiką, kurią net tyrė mokslininkai.

Ką moteris atsako tiems, kurie klausia, ar čia vaidenasi? Ir ko mes galėtume pasimokyti iš vienuolių? Jau šį antradienio vakarą, laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK ir lnk.lt. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder