Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui prireiks 130 viceministrų

„Eidamas į sveikatos apsaugos ministro postą, Arūnas Dulkys žadėjo 130 punktų planą, turėjusį suvaldyti pandemiją. Plano iki šiol niekas nematė, bet pagaliau paaiškėjo, kodėl jo nėra. Ogi todėl, kad ministerijoje trūksta galvų, tai yra viceministrų. Jei Dulkys priimtų į darbą 130 viceministrų, gal ir 130 punktų planas greitai atsirastų.", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Vakar SAM padirbėjo iš peties - per vieną dieną ištransliavo dvi naujienas. Pirmoji skelbia, kad darbą pradėjo trečias Dulkio viceministras.

Antroji skelbia, jog Dulkys nori ir ketvirto, todėl ministerija ketina įsteigti naują pareigybę. Oho, kokie tempai - vos pradėjo dirbti trečias, jau reikia ir ketvirto!

Ketvirto reikia neva tam, kad būtų po viceministrą visoms ministerijos kuruojamoms sritims.

Čia atsiveria beveik neribotos galimybės, nes, žongliruojant pavadinimais, sričių galima prigalvoti nors ir 100. Arba 130 - tiek, kiek punktų turėtų būti mistiniame, dar nė vieno žmogaus nematytame, Dulkio plane pandemijos suvaldymui.

Jei petys į petį sustotų 130 viceministrų, kiekvienas nučiupinėtų ir nuglaistytų po vieną punktą, žiūrėk, planas gal išties atsirastų. Tik vertėtų paskubėti, nes pandemija vis tiek baigsis, o po jos reikės sugalvoti naujas, gudresnes, dingstis, kam reikia viso pulko viceministrų.

Sidebar placeholder