dekoracijos

Šventinio dekoro mados šauksmai 2022 metais - papuoškite savo namus

Turbūt esate įpratę puošti savo namus kasmet taip pat, tačiau visada smagu į namų dekorą įnešti naujovių, kitokių spalvų. Šios dekoro tendencijos bus populiariausios 2022 metais: 

Disko rutuliai

Disko rutuliai sparčiai populiarėja jau kelis metus. Ieškokite disko rutulių dekoracijų savo artimiausiose parduotuvėse ir kalėdiniam laikotarpiui suteikite spindesio ir šarmo. 

Rožiniai akcentai

Galite galvoti, jog rožinė ir Kalėdos - visai nesusiję dalykai, tačiau ši spalva, didinanti dopamino kiekį kraujyje, tikrai gali prašviesinti namus ir suteikti namų dekoracijoms naujų spalvų. Rinkitės rožinės spalvos eglutę, dovanų pakavimo popierių, žvakes ar rožines kojines. 

Vintažinis dekoras

Šventinis laikotarpis dažnai sukelia nostalgiją, primena įvairias akimirkas, nukelia mus į vaikystę. Klasikiniai kalėdiniai filmai, muzika, vintažiniai papuošimai jūsų šventiniam laikotarpiui suteiks jaukumo ir sentimentalumo. 

Gnomai

Gnomai - dekoracija, kurią matome visur šių metų kalėdiniame dekore. Papuoškite savo namus šiomis jaukiomis būtybėmis ir suteikite namams madingumo ir šarmo. 

Ryškios spalvos

Tokios ryškios, netradicinės spalvos, kaip geltona, rožinė ir mėlyna - itin populiarios šiais metais. Jei nebijote eiti kitokiu keliu, įneškite naujų spalvų šventiniam laikotarpiui šiais metais. 

Tradicinė žalia ir raudona

Šios spalvos - tikra klasika. Niekada nesuklysite pasirinkdami šias spalvas savo kalėdinio laikotarpio namų dekorui. Jei jūsų stilius - tikra klasika, tikrai nesuklysite pasisirinkdami šias spalvas.  

Šaltinis: https://theeverygirl.com/holiday-decor-trends/

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder