Taikiausi Zodiako ženklai: šalia jų jausite ramybę

(1)

Šalia šių žmonių galite jaustis ramūs.

6 Mergelė

Mergelės gyvena dėl organizuotumo. Jos mėgsta šiek tiek dramos savo gyvenime, bet nemėgsta, kai viskas tampa pernelyg netvarkinga ir nekontroliuojama. Jų požiūris šiek tiek skiriasi nuo kai kurių kitų ženklų, tačiau nepaisant to, jos vertina taiką ir ramybę.

Jiems gali kilti pagunda įsitraukti į chaosą, tačiau kaip ženklui, kuris garsėja savo nerimastingais polinkiais, jiems geriau sėdėti nuošalyje.

"Kai jie yra švariose ir tvarkingose erdvėse, jie tiesiogine prasme geba aiškiau mąstyti", - sako Ryanas Marquardtas, astrologas ir "Ryan's Astrology" įkūrėjas.

Šie žemės ženklai taip pat yra praktiškesni už daugelį kitų. Juos valdo intelekto ir bendravimo planeta Merkurijus, todėl jiems labai svarbu sutvarkyta psichinė erdvė, kad pasiektų taikų gyvenimo būdą, - pasakoja R. Marquardt "Best Life".

5 Ožiaragis

Tikriausiai manote, kad Ožiaragiai tik dirba, bet nieko neveikia. Dažniausiai tai tiesa, tačiau "šie sunkiai dirbantys, laisvalaikį vertina ne mažiau nei pasiekimus", - sako Tara Bennet, "Mediumchat" astrologė ir dvasinė trenerė.

Ožiaragiai yra mąslūs ir labiau vadovaujasi logika nei emocijomis. Jų nemotyvuoja prašmatnūs dalykai ir jie vertina minimalistinį požiūrį į gyvenimą.

Dėl Saturno, discipliną ir struktūrą valdančios planetos, Ožiaragiai žino, kaip viską atlikti efektyviai ir veiksmingai. Jie turi blogą reputaciją, nes yra pernelyg atkaklūs ir susitelkę į darbą, tačiau iš tikrųjų jie yra gana taikūs.

"Jų gyvenime yra šablonų ir pasikartojimų, o tai jiems suteikia ramybės ir tvarkos jausmą", - sako Bennet.

4 Žuvys

Žuvys yra labai susijusios su savo dvasine puse. Jos gali valandų valandas pabėgti nuo realybės ir tiesiog egzistuoti, ko negalima pasakyti apie daugumą žmonių.

Marquardt sako, kad nors jie nuolat praranda laiko pojūtį, niekada neskuba. Ir nors tai gali erzinti jų draugus ar įsipareigojimus, jei jie vėluoja, mažiau nerimauti reiškia, kad jie yra ramesni.

"Jie daug lengviau nei kiti ženklai gali pasinerti į aukštesnes meditacines būsenas, be to, jie geba įžvelgti grožį kasdienybėje", - sako Marquardt.

Tai reiškia, kad jie nepraleidžia smulkių detalių ir džiaugiasi galėdami įvertinti kiekvieną pasaulio siūlomą aspektą.

3 Svarstyklės

Mylinčios ir rūpestingos Svarstyklės mėgsta palaikyti taiką.

"Jų gyvenime svarbiausia pusiausvyra ir harmonija, todėl laisvalaikį jos praleidžia apmąstydamos arba medituodamos", - sako Bennet.

Jos moka įvesti tvarką visur, kur tik eina, be to, jos fantastiškai jaučiasi įvairiose socialinėse situacijose, todėl savo raminančią energiją gali perduoti kitiems. Be to, šie oro ženklai negali pakęsti konfrontacijos.

Jie stengsis sukurti tokius santykius ir aplinką, kurioje galėtų būti kuo ramesni ir atsipalaidavę; būnant šalia šių žmonių nereikia dėl nieko nerimauti.

2 Jautis

Jautis neprieštarauja paprastam gyvenimui, dėl kurio jis nuolat jaučia ramią būseną. Be to, jie moka suteikti ramybės ir raminančios energijos savo gyvenimo žmonėms.

Būdami žemės ženklo atstovai, jie yra neįtikėtinai tvirtai ant žemės ir palaiko ryšį su juos supančiu pasauliu. Marquardt sako, kad jie be vargo sugeba sugyventi su visų tipų žmonėmis.

Be to, jie lėtai pyksta - reikia labai daug, kad juos supykdytumėte. "Jie išlieka ramūs, šalti ir susikaupę bet kokios audros, kurią gyvenimas gali bandyti sukelti, akivaizdoje", - sako Marquardt.

1 Vėžys

Nepaisant to, kad Vėžys yra vandens ženklas, jis turi daugybę įžeminimo tendencijų ir gali lengvai suteikti paguodos aplinkiniams.

Jie labai gerai jaučia savo ir kitų emocijas, todėl nenuostabu, kad jie yra labiausiai zeniškas Zodiako ženklas.

"Vėžys yra numatęs savo ramybės vietą, - sako Bennet.

"Jie aktyviai praktikuoja sąmoningumą ir yra dėkingi už gerus dalykus gyvenime".

Šie žmonės yra mylintys, o ne kovojantys, todėl gyvenime visada rinksis dalykus, kurie palaiko taiką, o ne neapykantą.

Viskas, ką jie daro, turi tikslą, ir jie daug galvoja apie savo kasdienę veiklą - kad ir kokia maža ji būtų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder