Televizijos laidoje susipažinę Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė: kaip buvo ištarta lemtinga frazė

Visai neseniai vienas kito rankos paprašę Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė nė neįtarė, kokie ryškūs ženklai juos lydėjo nuo pat pirmos pažinties dienos. Frazė, kurią Vidui jo vedamos laidos metu ištarė Indrė, išsipildė.

„Šiandien atėję į šią LNK studiją supratome, kad būtent čia ir susipažinome. Filmavau „Vido Video“ laidą apie influencerius. Joje dalyvavo ir Indrė. Tada ji mane ir sužavėjo.

Laidos galas buvo išvis bomba, nes skyriau jai užduotį, improvizaciją, kuomet ji turėjo pareklamuoti antrankius. Ir pačiame „reklamos“ gale ji save ir mane jais surakino bei pasakė:

„Taigi žiūrėk, su kuo gyvenime susirakinsi“. Visa tai atsidūrė laidos TV anonse“, – pranašiškais prisiminimais šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ dalinosi laidos svečiai.

Kalbėdami apie artėjančias vestuves ir naują pirkinį pajūryje, sužadėtiniai neslėpė vestuvinių dovanų svarbos. „Ar dovanos vokeliuose yra svarbu? Juk turite pilį prie jūros?“ – teiravosi laidos vedėjas G. Savickas. „Aišku, kad tai yra svarbu. Sodybai reikia pinigėlio“, – atviravo I. Stonkuvienė.

„Su Indre nuo pat pažinties pradžios turim tradiciją. Mėgstame pasvajoti, prieš trejus metus pradėjome svajoti, kad kaip faina būtų maždaug per penkerius metus turėti kokią nors sodybą atokioje vietoje, kurioje būtų galima pailsėti nuo žmonių, pabūti su savimi.

Neprireikė tiek metų ir radome savo kampelį, kuriame labai gera. O kalbant apie tuos vokelius, dabar kai važiuojame dirbti, pavyzdžiui, vesti renginių, tai bandome prilyginti pinigų išraišką daiktams. Kiek? Indaplovė? Gerai!” – juokavo V. Bareikis.

Indrė su Vidu pasidalino ir įspūdžiais, kuriuos teko patirti judviejų sodyboje. Kadangi naujuose poilsio namuose ne iš karto atsirado patogumai, abiem sužadėtiniams teko susidurti su ne itin maloniais dalykais.

„Tik apsigyvenę troboje, pradėjome net filmuoti serialą „Miestiečiai kaime“, nes ten vorai, pelės, kiauros sienos. Puikiai atsimenu vieną iš pirmųjų nakvynių – ruošiamės miegoti, ir girdžiu tokį riksmą, visai neįprastu Indrei balsu:

„Pelė! Peeelė!“ Juokingiausia, kad nuo rusvo, paviršinio šulinio vandens, su kuriuo valydavomės dantis, mano dantys pasidarė siaubingi, nusidažė visi dantų tarpai, buvau ne juokais išsigandęs, kad taip ir liks“, – juoko neslėpė Vidas.

Sidebar placeholder