Tikroji priežastis, kodėl Julia Roberts ir George'as Clooney niekada nesusitikinėjo

Jų teigimu, draugams ir dažniems bendražygiams "pasimatymų draudimo politika" buvo nenaudinga.

Jie ne kartą vaidino kartu ir yra artimi draugai realiame gyvenime. Taigi, ar Julia Roberts ir George'as Clooney kada nors susitikinėjo? Ne, ir jie niekada nesvarstė tokios galimybės, sako jie patys.

Naujame interviu "Access Hollywood" Clooney ir Roberts papasakojo, kodėl romantiški santykiai jiems niekada nebuvo išeitis, nors nė vienas iš jų nebuvo vedęs, kai susipažino.

Clooney ir Roberts draugystė prasidėjo, kai jiedu suvaidino buvusius draugus 2001 m. filme "Ocean's Eleven", tačiau žmonės manė, kad jie draugauja dar ilgiau.

Nuo to laiko jie kartu nusifilmavo dar keturiuose filmuose: "Ocean's Twelve", "Confessions of a Dangerous Mind", "Money Monster" ir naujausiame filme - romantinėje komedijoje "Ticket to Paradise". Jie niekada net nesvarstė galimybės perkelti savo draugystę į kitą lygmenį.

Naujame interviu "Access Hollywood" Roberts ir Klunis buvo paklausti, ar kada nors turėjo "pasimatymų draudimo politiką", kad apsaugotų savo darbinius santykius.

Clooney aiškino: "Julia visada turėjo santykių arba aš turėjau santykių. Bet mes iškart greitai susidraugavome. Mums buvo tik smagu.".

Tada jie juokaudami flirtavo vienas su kitu, dėl to Roberts imitavo vėmimą. "Na, nereikia taip blogai reaguoti, - pasakė Clooney.

Filme "Bilietas į rojų" (Ticket to Paradise) Roberts ir Clooney vaidina buvusius sutuoktinius, kurie gali tiesiog atgaivinti savo santykius, bandydami sustabdyti savo dukrą nuo skubotų vedybų. Duodami interviu laikraščiui "The New York Times" aktoriai sakė, kad jiems buvo sunku nesijuokti, kai reikėjo bučiuotis prieš kamerą.

"Sakiau savo žmonai: "Prireikė 80 pakartojimų. Ji atsakė: "Ką, po velnių?" Clooney pasakojo. Roberts pridūrė: "Reikėjo 79 kadrų, kai mes juokėmės, o paskui vieno kadro, kai bučiavomės."

Roberts ir Clooney yra artimi ir realiame gyvenime, ne tik viešumoje ar kai kartu dirba.

"Koks palengvėjimas, kad mes nesame tik Holivudo draugai", - sakė Roberts žurnalui "People" 2016 m.

"Ką tik prieš valandą jam pasakiau: "Ačiū Dievui, kad mes tikrai vienas kitam patinkame, kaip draugai, kitaip būtume atsidūrę pragare".

Clooney paaiškino, kad jie taip pat sutaria su vienas kito šeimomis. "Roberts vyras ir aš esame puikūs draugai ir mylime vienas kitą", - sakė jis. "Smagu, kad tai iš tikrųjų yra tarsi šeima. Tikrai smagu sakyti: "Ei, darykime šį filmą kartu".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder