Tikroji priežastis, kodėl karalienė Elžbieta "atkeršijo" princui Hariui ir Meghan Markle

Būdamas karališkosios šeimos nariu turi daugybę taisyklių. Jie privalo laikytis griežto aprangos kodo, negali dėvėti jiems padovanotų drabužių, du įpėdiniai negali skristi kartu, jiems neleidžiama reikšti savo politinių įsitikinimų, tiaras gali dėvėti tik ištekėjusios moterys ir sąrašas tęsiasi.

Taip pat yra daugybė taisyklių, susijusių su tuo, kaip galima naudoti jų vardus ir pelnytis iš jų, kaip monarchijos narių, statuso.

Ne paslaptis, kad princas Harry ir Meghan Markle turėjo daug problemų dėl karališkojo gyvenimo taisyklių, todėl viena iš priežasčių, kodėl jie nusprendė palikti Jungtinę Karalystę ir išvykti į Ameriką gyventi kaip civiliai.

Tačiau, kaip teigiama naujame pranešime, dar prieš persikraustydama pora padarė kažką, kas taip įskaudino karalienę Elžbietą, kad ji buvo priversta "atkeršyti" vienam iš savo mylimų anūkų.

1 Harry ir Meghan tariamai planavo naudoti Sasekso karališkąjį prekės ženklą neatsiklausę karalienės

Robertas Lacey savo knygoje "Brolių mūšis" teigia, kad pora bandė piktnaudžiauti "Sasekso karališkojo" prekių ženklu, tikėdamasi iš to pasipelnyti, o tai labai nuliūdino karalienę Elžbietą. Tiksliau, jie planavo pardavinėti firmines prekes su šiuo logotipu.

2 Teigiama, kad jie padavė prekių ženklus keliems produktams

Lacey aiškina, kad 2019 m. Harry ir Meghan Jungtinės Karalystės Intelektinės nuosavybės tarnybai pateikė prekių ženklą, iš kurio matyti, kad jie planavo pardavinėti daugiau nei 100 prekių, įskaitant drabužius, kanceliarines prekes, nuotraukas ir galbūt laikraštį ar žurnalą. Pranešama, kad tai buvo padaryta be karalienės sutikimo.

3 Karalienė tariamai "atkeršijo" jiems

Lacey teigimu, princas Harry "visiškai nepasitarė su karaliene" dėl to, kas tiesiogiai paveikė jo "karališkąjį darbą ir įvaizdį". Nors karalienė "visada jautė silpnybę Hariui" ir "džiaugėsi Meghan atvykimu", pora rado klausimą, dėl kurio monarchė "nenorėjo eiti į kompromisą" ir privertė ją "pagaliau jiems atkeršyti".

4 Jie tariamai "pavojingai įsibrovė į teritoriją", nes nepaprašė leidimo

Lacey teigia, kad jų planai "pavojingai kėsinosi" į jos valdžią. Kitais metais pora buvo priversta atsiimti savo prekės ženklą. Pavasarį paskelbtame pranešime apie perėjimą jie nurodė, kad nenaudos žodžio "Sussex Royal", kol planuoja kurti naują pelno nesiekiančią organizaciją. "Todėl buvo sutarta, kad jų ne pelno siekianti organizacija nenaudos pavadinimo "Sasekso karališkasis" ar bet kokios kitos "karališkojo" iteracijos", - teigė jie.

5 Jie pakeitė savo fondą į Archewell

Galiausiai jie įkūrė "Archewell" ir išsišakojo į kelias pramonės šakas. Dabar jie yra ne tik fondas, bet ir "Archewell Audio", atsakinga už Meghan "Archetypes" podkastą "Spotify", ir "Archewell Production", atstovaujanti jų partnerystei su "Netflix".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder