Tomas Kruzas rizikavo gyvybe vardan vaidmens

Tomas Kruzas: nuo rėkimo apie sausainių tešlą iki jo kultinio šuolio ant sofos Opros laidoje

5 kontroversiškiausios Tomo Cruise'o akimirkos, pradedant rėkimu apie sausainių tešlą (tariamai) ir baigiant nutekintu filmu "Misija: Neįmanoma 7" klipo iki jo kultinio šuolio ant sofos Opros laidoje.

Aktorius nesutarė su Brooke Shields dėl to, kad ji kritikavo jo antidepresantų vartojimą, tačiau jie susitaikė, kai ji dalyvavo jo vestuvėse su Katie Holmes.    

Buvusi scientologė Leah Remini teigė, kad kartą jis supyko dėl sausainių, be to, nutekėjo garso įrašas, kuriame jis šaukia ant darbuotojų, kad šie filmavimo metu pažeidė "Covid-19" taisykles.

Archyvų nuotr.

Tomas Cruise'as Holivudo dėmesio centre yra jau daugiau nei 40 metų, jo filmografijoje - beveik 60 filmų.

Kino žvaigždės pristatinėti nereikia, tačiau už sidabrinio ekrano ribų jis susidūrė su daugybe kontroversijų, iš kurių liūdniausiai pagarsėjęs poelgis - jo dalyvavimas Scientologijos bažnyčios veikloje.

Gilinamės į visą aktoriaus gyvenimą sukrečiančias akimirkas - nuo to, kai jis šokinėjo ant sofos Opros laidoje, iki tų daugybės kartų, kai prarado nuovoką.

1. 1999 m. Tomas Cruise'as juokėsi pasakodamas istoriją, kai apribojo deguonies tiekimą lėktuvo keleiviui

1999 m. dalyvaudamas laidoje Cruise'as prisiminė akimirką, kai skrisdamas į Koloradą apribojo deguonies tiekimą keleiviui.

Pasak Cruise'o, jis, antrasis pilotas ir keleivis naudojo deguonies kaukes, nes skrido dideliame aukštyje.

Tačiau Cruise'as teigė, kad netrukus suprato, jog deguonies neužtenka, kad išliktų budrus tokiame aukštyje.

Tada Cruise'as sakė, kad jis ir antrasis pilotas nusprendė išjungti keleiviui deguonies kaukę, kad jie galėtų tęsti kelionę.

Iš pradžių Lettermanas sutriko ir paklausė: "Ar tai nėra pasikėsinimas nužudyti? Jūs tiesiog atjungėte vaikinui deguonį. Jums pasisekė, kad nesėdite kalėjime, dėl Dievo meilės".

Kai Lettermanas buvo užtikrintas, kad keleivis liko saugus, vedėjas prisijungė prie Cruise'o juoko.

2. 2005 m. jis visus šokiravo užšokęs ant sofos Opros Winfrey laidoje.

Archyvų nuotr.

Kultinė Tomo Cruise'o šuolio ant sofos scena laidoje "The Oprah Winfrey Show". Nuotrauka: The Oprah Winfrey Show/YouTube

Šuolis ant sofos "The Oprah Winfrey Show" laidoje 2005 m. gegužę yra vienas įsimintiniausių T. Cruise'o interviu momentų.

Aktorius kalbėjosi su Oprah apie savo naujus santykius su Katie Holmes, kurią galiausiai po metų vedė. Cruise'as visą laidą aiškiai rodė savo susijaudinimą nuolat šokinėdamas ir darydamas įvairias pozas.

Vienu metu jis užšoko ant sofos viduryje pokalbio visai šalia Opros.

Nors tuo metu ši akimirka atrodė šiek tiek perdėta ir akivaizdžiai patiko tiesioginei auditorijai, vėliau peržiūrėjus klipą, Cruise'as manė, kad tai visiems laikams pakeitė visuomenės požiūrį į jį.

3. 2005 m. jis įsivėlė į ginčą su Brooke Shields dėl antidepresantų.

Archyvų nuotr.

Tomas Cruise'as kritikavo Brooke Shields dėl antidepresantų vartojimo, o ji atkeršijo. 

2005 m. vasarą T. Cruise'as kritikavo aktorę Brooke Shields už antidepresantų vartojimą, dėl to tarp abiejų žvaigždžių kilo nesutarimų.

Cruise'as sakė, kad Shields buvo "neatsakinga", nes savo memuaruose  teigė, kad antidepresantai padėjo jai išsigydyti nuo pogimdyminės depresijos po dukters Rowan gimimo 2003 metais.

Shields atsakė "People", sakydama, kad Cruise'as turėtų "gelbėti pasaulį nuo ateivių".

Vėliau Cruise'as buvo paklaustas apie savo požiūrį interviu laidoje "Today" ir įsitraukė į karštą diskusiją su žurnalistu Mattu Laueriu apie antidepresantų vartojimą.

Jis teigė, kad "nėra tokio dalyko kaip cheminis disbalansas", o antidepresantai ne gydo, o maskuoja problemą. Jis taip pat tvirtino, kad vitaminai ir fiziniai pratimai yra geresni būdai "gydyti" depresiją, ir apkaltino J. Lauerį, kad šis "nusišneka".

Shields laikraštyje "The New York Times" parašė straipsnį, kuriame teigė, kad Cruise'o komentarai buvo "meškos paslauga visoms motinoms".

Vėliau Shields laidoje atskleidė, kad Cruise'as atvyko pas ją į namus ir jos atsiprašė. Atrodė, kad santykiai atsigavo, nes 2006 m. Shields dalyvavo jo vestuvėse su Holmes.

4. Buvusi scientologė Leah Remini sakė, kad aktorius šaukė ant padėjėjų kepdamas sausainius

2015 m. lapkritį Leah Remini išleido memuarus "Troublemaker. Memuaruose aktorė užsiminė apie daugkartinį bendravimą su Kruzu, kuris yra scientologas, ir jo šeima.

Vieną kartą Remini rašė, kad Kruzas neva šaukė ant savo padėjėjų, nes norėjo iškepti sausainių, bet nerado iš anksto supakuotos sausainių tešlos.

"Vaikinai, kur yra sausainių tešla?"

Remini prisiminė. "Prakeikta! Ar galiu tiesiog atnešti sausainiams skirtų dalykų, vaikinai? Įsiminkite, štai ką jums reikia daryti".

Scientologijos atstovas spaudai paneigė Remini knygos teiginius tuo metu, kai ji buvo publikuojama.

5. Jis rėkė ant filmo "Misija: Neįmanoma 7", nes jie nepakluso Covid-19 saugumo taisyklėms

Archyvų nuotr.

TNS nuotr. 2020 m. gruodį bulvarinis laikraštis nutekino garso įrašą, kuriame Tomas Cruise'as rėkia ant personalo už tai, kad šis pažeidė "Covid-19" protokolus. 

Tų pačių metų pradžioje dėl koronaviruso taisyklių įgula jau buvo sustabdžiusi filmavimą studijoje Anglijoje.

Žiniasklaidos pranešimuose teigiama, kad Cruise'as "nesuvaldė įniršio", pastebėjęs du įgulos narius, stovinčius per du metrus vienas nuo kito.

"O jei to nepadarysi, būsi atleistas", - sakė jis nutekintame garso įraše.

"Pamatysiu, kad tu tai dar kartą taip pasielgsi, tavęs neliks. Jokių atsiprašymų. Galite tai pasakyti žmonėms, kurie praranda savo f***ingus namus, nes mūsų pramonė uždaryta. Tai nepadės maisto ant jų stalo ar nesumokės už jų mokslą koledže".

Gerbėjų ir įžymybių reakcija į šią žinią išsiskyrė.

George'as Clooney sakė, kad Cruise'as "nepersistengė", duodamas interviu radijo laidai "SiriusXM".

Tuo tarpu Remini tinklaraščio "The Underground Bunker" paskelbtame laiške Cruise'o garso įrašą pavadino "psichopatišku".

Parengė Tomas GINTARIUS. Šis straipsnis iš pradžių pasirodė portale "Insider

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder