TOP 3 ciniškiausi Zodiako ženklai - jie gali būti piktdžiugiški

Sarkazmo ir cinizmo derinimas gali būti piktumo receptas. Paklauskite šių ženklų.

3 Vandenis

"Vandeniai yra iliuzinė ir įdomi grupelė, dažnai laikomi ezoteriškiausiais Zodiako žmonėmis", - sako Clare.

Dėl to jie yra gana ekscentriški, užsisklendę savo mažame pasaulyje.

"Dėl to jiems gali būti tikras iššūkis suprasti kitų žmonių mąstymo procesus", - aiškina Klara.

"Jų galvose yra tik vienas būdas, kaip viską daryti, todėl matydami žmones, kurie, jų manymu, eina ne tokiu efektyviu keliu, jie gali išsakyti įkyrius komentarus."

Taip pat Bennet priduria, kad Vandeniai dažnai griebiasi kandžių replikų, "kad išvengtų emocingų diskusijų ar konfrontacijos". Šmaikščia pastaba paprastai nukreipia pokalbį, kad jiems nereikėtų gilintis į savo tikruosius jausmus.

2 Mergelė

Zodiako ženklo perfekcionistai sunkiai išgyvena, kai viskas vyksta ne pagal jų gerai parengtus planus, o jų atsakas dažnai būna kandus komentaras.

Dėl savo "hiperkritinės prigimties" Tara Redfield, profesionali astrologė, sako, kad jie "bet kurioje situacijoje lengvai ras, ką papriekaištauti ir sukritikuoti".

Tai gali būti jūsų nesuderinta apranga arba tai, kiek kartų per pristatymą pasakėte "um". Tačiau visi astrologai, su kuriais konsultavomės, sutiko, kad Mergelės retai kada elgiasi piktybiškai.

"Šis polinkis paprastai kyla iš geros širdies, kai jos nori pagerinti kitų žmonių gyvenimą, tačiau dėl savo priekabumo ir smulkmeniškumo jos gali atrodyti ciniškos ir kupinos kritikos", - aiškina A. Golbergas.

1 Skorpionas

Skorpionai taip pat laikomi pačiu sarkastiškiausiu ženklu, tačiau jie turi tamsų humoro jausmą, dėl kurio lengvas pokštas akimirksniu gali virsti agresyviu.

"Turėdami talentą skaityti žmones, Skorpionai vos keliais gerai parinktais žodžiais gali priversti jus nubraukti ašarą", - sako Bennet.

Iš tiesų, "šis paslaptingas, iliuzinis vandens ženklas, valdomas ugningo, agresyvaus Marso, yra mirtinai pavojingas ir aštrus mišinys", - pritaria Clare.

Pasak Goldbergo, būtent Skorpionų "niūrus požiūris į gyvenimą" lemia jų priešiškumą ir "antipatišką prigimtį". Jie patys yra labai paslaptingi, todėl nepasitiki kitais ir visada tikisi blogiausio iš žmonių.

Tačiau jei jaučiatės įskaudinti šio ženklo atstovų, Redfildas sako, kad jie moka ir išlieti, ir priimti.

"Galite mesti sarkazmą ir kandumą tiesiai į juos, ir jie tikriausiai jumis žavėsis."

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder