rūpesčiai

Trys Zodiako ženklai, kuriems gruodis nebus ramus

Pagal astrologines prognozes trims Zodiako ženklams gruodžio mėnuo bus sudėtingas metas, reikalaujantis ypatingo atsargumo, sumanumo ir ryžtingumo. Per anksti atsipalaiduoti, apleisti darbus ir nusiteikti šventėms tikrai neverta.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovams Juodojo mėnulio atsiradimas jų žvaigždyne signalizuoja apie galimus finansinius sunkumus. Šį laikotarpį gali lydėti sunkumai atliekant pinigines operacijas, gresia klaidos, apgaulės, sukčiavimai ar dėmesio stoka smulkmenoms, dėl kurių galima prarasti pinigus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Gruodžio mėnesį sustiprės Marso poveikis šiam Zodiako ženklui. Šauliu patartina stengtis būti labai atsargiam, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų ir grėsmingų situacijų. Šis laikas gali būti kupinas konfliktų, ypač asmeninių santykių srityje ir kelionėse,todėl reikės ypatingai kontroliuoti savo žodžius ir veiksmus, apmąstyti kiekvieną žingsnį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpioną gruodžio mėnesį stipriai veiks Venera, o tai gali sukelti įvairių sunkumų jo asmeninėje sferoje. Metų pabaiga bus artimų santykių pokyčių metas, įskaitant išdavystę, neištikimybę ar finansinius sunkumus, dėl kurių nekilnojamojo turto pirkimas turi būti atidėtas vėlesniam laikui.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder