Turistai buvo nuraminti, kad draudimas užsiimti nesantuokiniais lytiniais santykiais nesugadins jų atostogų Balyje

Balio valdžios institucijos tikina, kad anksčiau Indonezijoje paskelbtas draudimas užsiimti nesantuokiniais lytiniais santykiais neturės įtakos populiarioje kurortinėje saloje atostogaujantiems turistams, - paskelbė unian.net.

"Remiantis naujojo Indonezijos baudžiamojo kodekso nuostatomis, Balyje besilankantiems ar gyvenantiems lankytojams nereikia nerimauti", - sakė Balio gubernatorius Wayanas Kosteris ir pridūrė, kad "turistų lankomose vietose, pavyzdžiui, viešbučiuose, vilose, svečių namuose ar kurortuose, nebus tikrinama šeimyninė padėtis, taip pat nebus tikrinami valdžios pareigūnai ar bendruomenės grupės", pranešė CNN.

Taip Balio valdžia reagavo į tarptautinės bendruomenės ir kurorto turizmo pramonės atstovų nuogąstavimus, kad naujieji Indonezijos įstatymai, reglamentuojantys lytinius santykius ir santuokas, paveiks tarptautinius keliautojus.

"Verslas Balyje vyks kaip įprasta - čia bus patogu ir saugu lankytis.

Tikimės sulaukti lankytojų, kurie bus svetingi Balyje, ir patariame visoms šalims nedaryti klaidinančių pareiškimų apie Indonezijos baudžiamąjį kodeksą, kurie galėtų pakenkti turizmui Balyje", - sakė vietos gubernatorius.

Pranešama, kad jo žodžiai nuskambėjo po to, kai praėjusią savaitę Indonezijos vyriausybės atstovas spaudai Albertas Aryesas oficialiai paaiškino, kad užsienio investuotojai ir keliautojai neturi nerimauti dėl baudžiamojo persekiojimo pagal šį įstatymą.

"Žmonių privatumas vis dar užtikrinamas įstatymu, todėl nėra ko nerimauti", - sakė jis.

Indonezijoje uždrausti nesantuokinius lytinius santykius

Organizatorių nuotr.

Asociatyvi ekrano nuotr.

2022 m. gruodžio pradžioje Indonezijos parlamentas patvirtino naują baudžiamąjį kodeksą, draudžiantį lytinius santykius už santuokos ribų.

Tai taikoma ne tik Indonezijos piliečiams, bet ir užsieniečiams.

Už šio įstatymo pažeidimą gresia iki vienerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Naujasis baudžiamasis kodeksas įsigalios po trejų metų.

Naujasis įstatymas sukėlė kritikos bangą tiek šalyje, tiek už jos ribų, nes jo normos pažeidžia privatumą ir saviraiškos laisvę.

Dabar Indonezijoje svetimavimas yra neteisėtas, bet ne ikivedybiniai lytiniai santykiai.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder