Ugnė Siparė: „Žmonės išgarsėja per 5 minutes, bet dažniausiai toje viršūnėje ir būna 5 minutes, o tada atsiranda depresija“ (1)

„Pilna merginų, kurios garsios savo krūtinės išmatavimais ir jei joms viskas su tuo yra gerai, tai puiku, pasirinkite kelią“, – paklaustas apie tai, ko reikia norint ne tik išgarsėti, sakys dizaineris, nuomonės formuotojas Robertas Kalinkinas. Šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ Robertas kalbės, kad norintys tapti garsiais, pirmiausia turėtų pasirinkti, kuo nori būti – vienadiene žvaigžde ar garsiu žmogumi, iš tiesų darančiu įtaką.

Praėjusią savaitę žurnalas „Žmonės“ išleido 1000-ąjį savo numerį, kurio proga buvo surengta ypatingos sukakties šventė. Ilgamečiai žurnalo herojai, tarp kurių žinomi verslininkai, dainininkai, televizijos žvaigždės, sportininkai, aktoriai ir nuomonės formuotojai susirinko į specialių renginį.

„Man labai baisu, kad yra tokių atvejų, kai žmonės išgarsėja per 5 minutes, bet dažniausiai toje viršūnėje ir būna 5 minutes, o tada atsiranda visokie baisūs padariniai, tokie kaip depresija, ir visa kita. Todėl man atrodo, kad geriau tiesiog daryti savo darbą gerai, o žinomumas ateis“, – teigė televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė.

Tuo metu ilgametė TV laidų vedėja ir prodiuserė, 56-erių Edita Mildažytė sakys, kad norint tapti žvaigžde svarbiausi prigimtiniai dalykai. „Paspaudžiau „like“ ir šiuo metu yra, bet nėra plano, nėra žinojimo, kaip aš noriu nugyventi, ir nėra žinojimo, kokio gyvenimo norėčiau“, – teigė E. Mildažytė.

Dainininkas Vaidas Baumila jaunimui, trokštančiam žinomumo ir pripažinimo linkės daryti klaidas su aistra ir iš jų pasimokyti. „Linkiu ne tik daryti klaidas, bet ir iš tų klaidų mokytis. Ne iš kitų klaidų, nes iš kitų klaidų mes tikrai nepasimokom, bet iš savų...“, – sakė V. Baumila.

„Būti žinomam Lietuvoje nereiškia, kad esi labai turtingas, gyveni rūmuose, ir važinėji naujausiomis mašinom... Tai yra ne finansinė grąža...“, – sakė atlikėja Liepa.

O štai aukščiausiais pasaulio dvyniais tituluojami Kšyštofas ir Darjušas paklausti, ar specialiai daro ką nors, kad sulauktų didesnio dėmesio, juk rodos, baigę krepšininkų karjeras tapo dar žinomesni, kaip visada juokaus.

„Aš manau, kad esame garsūs dėl brolio“. „Ne, ne, manau, kad jokios paslapties čia nėra, paprasčiausiai viskas dėl to, kad mes dvyniai, ir nemokam kalbėti lietuviškai...“, – šmaikštavo Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai.

Kaip tapti žinoma, kaip išlaikyti visuomenės dėmesį ir ką daryti, kad apie ją rašytų, atvirai atskleis komunikacijos specialistė, nuomonės formuotoja, 36-erių Dovilė Filmanavičiūtė. „Pastaraisiais metais jaučiu, kad mes koncentruojamės į tai, ką kas pasakys, kažkodėl didesnį malonumą mums suteikia konfliktai, nei kažkokia ramybė ir tiesiog buvimas su savais bei savimi.

Juk tada, kai suklumpi, lieka tik tie savi, tai matyti, kad daugiau investuoti reiktų ne į vienadienius „bling bling“, kurie iš tikrųjų nuo tavęs nusisuka, kai pasidarai ne toks naudingas ir ne toks madingas“, – sakė D. Filmanavičiūtė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder