Ūkiškas muilas už keliolika centų – tiesiog nepakeičiamas produktas!
(1)Sveikata ir grožis
– Užtepus ūkišku muilu smulkius įbrėžimus, įpjovimus ir žaizdeles galima ženkliai sumažinti infekcijos riziką ir pagreitinti gijimą.
– Norint išvengti mėlynės atsiradimo susitrenkus, galima pridėti ledo iš šaldytuvo, o galima patepti sutrenktą vietą ūkišku muilu ir nei guzo, nei mėlynės!
– Esant pėdų grybeliui reikia praplauti pažeistas vietas muilu, iš pagrindų patrinant šepetėliu, leisti išdžiūti ir patepti odą jodu. Be to, norint pašalinti pėdų grybelį, galima jas plauti ūkišku muilu ryte ir vakare savaitės bėgyje.
– Norint išvengti sudirginimo skutantis ir depiliuojantis nebūtina pirkti brangių kremų ir gelių. Pakanka vieną kartą po procedūros išmuilinti odą ūkišku muilu.
– Naudinga plauti galvą ūkišku muilu porąkart mėnesyje, perskalaujant plaukus po plovimo citrinos sulčių ar acto tirpalu. Plaukai tampa tankūs ir stiprūs, dingsta pleiskanos, plaukai nustoja lūžinėti ir slinkti.
– Pėdų nuospaudos ir įtrūkimai dings, jei kelias dienas iš eilės darysite voneles pėdoms iš 2 l vandens, 1 arbatinio šaukštelio sodos ir 1 valgomojo šaukšto trinto ūkiško muilo.
Valome ir skalbiame
– Ūkiškas muilas – buityje tiesiog nepakeičiamas daiktas dėl tokios paprastos priežasties, kad jis yra natūralus, saugus ir hipoalerginis.
– Išmuilinus ūkišku muilu suteptas drabužio vietas prieš dedant į skalbimo mašiną ten nereikės berti nei skalbimo miltelių, nei baliklio, nei minkštiklio – rūbai ir taip bus švarūs, minkšti ir purūs.
– Ūkiškas muilas išplauna indus ir puikiai išskalbia drabužius net šaltame vandenyje, o tai ypač aktualu sodų ir sodybų sezono metu. Be to, vandenį, likusį po tokių procedūrų, galima drąsiai pilti ant žemės bet kurioje vietoje – jis nekelia jokios grėsmės augalams.
Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.
Rašyti komentarą