Ukrainiečiai jauniausią parlamentarą Marių Matijošaitį vėl kaltina triukšmu

Šaltiniai Seimo viešbutyje kalba, kad prasidėjus naujai plenarinei Seimo sesijai, triukšmas iš parlamentaro Mariaus Matijošaičio buto Seimo viešbutyje vėl tęsiasi.

„Prasidėjo nauja plenarinė sesija ir Seimo narys, Laisvės partijos Marius Matijošaitis grįžo prie senų įpročių kelti savo viešbučio kambaryje orgijas ir tokiu būdu neleisti ilsėtis ukrainiečiams“, – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2 teigs Seimo narys Mindaugas Puidokas.

Primename, kad gegužės viduryje Seimo narys Marius Matijošaitis buvo užsilinksminęs, žadėjo pasitaisyti. Praėjo vos keli mėnesiai ir vėl esą viskas iš naujo. Aukštu žemiau Matijošaičio gyvenanti ukrainiečių šeima vėl išgyvena bemieges naktis.

„Judesys girdisi, būna, kad jis vienas, būna, kad ateina svečiai, girdžiu vyriškus balsus, būna, su savo mergina barasi. Stalą daužo. Buvo, kad antrą nakties daužė kumščiu“, – laidai pasakojo ukrainietė Julija Tolkačiova.

Dėl Seimo nario triukšmo į Seimo viešbutį jau kelis kartus buvo kviesta policija. Triukšmas esą girdėjosi rugsėjo 2-ąją ir 3-ąją dienomis.

„Turiu patvirtinimą SMS žinute, kad užregistravau pareiškimą, kai paskambinau numeriu 112. Kai kviečiau, muzika baigėsi labai greitai, ir manau, kad tikriausiai policija atėjo“, – guodėsi ukrainietė.

Marius Matijošaitis yra jauniausias seimūnas – jam trisdešimt. Eidamas į rinkimus save apibūdino kaip „jauną, gyvenimą ir žmones mylintį intelektualą, idealistą“.

Intelektualas studijavo Škotijoje. Yra dirbęs emigracijoje – oro uosto viešbutyje ir kazino. Lietuvoje dirbo transporto vadybininku. Prie pomėgių Matijošaitis nurodęs, kad jam labai patinka muzika.

„Kažkokia ten muzika bombina 4 valandą ryto. Klausomės tos pačios muzikos, pavyzdžiui, tos pačios melodijos. Tikriausiai jis kokį nors gabalėlį sukuria, o jis jį kuria 4 valandas“, – pasakos Julia Tolkačiova, apskundusi jį Seimo etikos ir procedūrų komisijai. 

Marius Matijošaitis sako, kad Seimo viešbutyje jis kuria muziką ir žiūri krepšinio varžybas.

„Jeigu kas nors norėtų įsigilinti, koks garsas viršija decibelų lygį, galima pakviesti ekspertus, kurie ištirtų, koks garsas kurį vakarą buvo, bet to nebuvo daryta. Policija neatvyksta, jokio fiksuoto administracinio pažeidimo ar kitokio pažeidimo nėra“, – aiškins M. Matijošaitis.

Ukrainiečiai mielai išsikraustytų iš Seimo viešbučio į tylesnę aplinką, bet neturi pinigų. Julia į Lietuvą atsivežė visas santaupas.

Pinigus investavo į mažą kavinukę Gariūnuose. Ukrainietė kasryt keliasi anksti, nes jau šeštą valandą išvažiuoja į darbą, todėl jai labai svarbi nakties ramybė.

Visa Mariaus Matijošaičio triukšmo Seimo viešbutyje istorija – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder