Ukrainietė „Playboy“ viršelį iškeitė į pagalbą kariuomenei: dabar dėl karių skuta bulves

„Playboy“ žvaigždė Dasha Astafjeva – ne eilinis modelis. Ji, užuot ilgą laiką praleisdama fotosesijas, skuta bulves ir taip padeda paruošti maistą Ukrainos kariams, kariaujantiems fronte.

Archyvų nuotr.

Ukrainiečių dainininkė ir modelis Dasha Astafieva nusprendė paremti taip, kaip tik gali. Mergina savo kasdienybę prie kamerų iškeitė į sportinę aprangą ir ėmė gaminti maistą Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, kad vėliau galėtų pamaitinti mūsų šalies gynėjus.

Taip pat Dasha sukūrė specialią NFT paveikslėlių kolekciją, kurioje atvaizduoti jos šunys, iš kurios visos pajamos bus skirtos Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms.

„Mano mieli šunys Chichiko ir Luna nenori likti nuošalyje ir nusprendė padėti Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms šiuo siaubingu mūsų šaliai metu!

Taigi, sukūrėme specialią NFT kolekciją, kurios visos pajamos bus skirtos šiam tikslui! Taip pat akcijoje gali dalyvauti tie rusai, kurie bijo išeiti į gatves palaikydami Ukrainą (ir labai bijo kalėjimo vienučių).

Šlovė Ukrainai, Šlovė Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms“, – rašė Astafjeva.

Prie iniciatyvos ji prasitarė, kad savo didžiausiu didvyriu laiko ne ką kitą, o savo šalies prezidentą Volodymyrą Zelenskį.

„Didžiuojuosi galėdama likti savo gimtajame mieste tokiais sunkiais laikais!

Didžiuojuosi galėdama čia likti, nes kiekvieną akimirką jaučiuosi reikalinga. Prisimenu kiekvieną žvilgsnį žmonių, kuriuos dabar matau vaikštinėjančius po miestą...

Visada prisiminsiu „ačiū“ tų, kurie priima mano pagalbą...

Visada būsiu dėkinga tiems, kurie dėl mūsų rūpinasi ir meldžiasi už mūsų gyvybes, kas suteikė mums pastogę ir rūpinasi mūsų gerove. Ukrainiečiai – nemirtinga, puiki tauta!

Mūsų šalis šiandien yra naujas „Marvel“ komiksų siužetas, net neabejokite. Ir prezidentas Zelenskis yra mūsų herojus amžinai“, – šiltų žodžių negailėjo ji.

Archyvų nuotr.

Ukrainietė „Playboy“ viršelį iškeitė į pagalbą kariuomenei: dabar dėl karių skuta bulves (nuotr. Instagram)

Archyvų nuotr.

Ukrainietė „Playboy“ viršelį iškeitė į pagalbą kariuomenei: dabar dėl karių skuta bulves (nuotr. Instagram)

Raktažodžiai
Sidebar placeholder